Kasapoğlu’ndan 81 ile genelde - Son dakika DigerSporlar haberleri - Fotomaç
05 Nisan 2020, Pazar

Kasapoğlu’ndan 81 ile genelde

Kasapoğlu’ndan 81 ile genelde

'ndan müjde... Kasapoğlu, ertelenen maçların yapılacağı tesisler içinde faaliyetleri durdurulan mekanlardan kira alınmayacağını açıkladı.

Spor Bakanı Muharrem Kasapoğlu'ndan müjde... Kasapoğlu, ertelenen maçların yapılacağı tesisler içinde faaliyetleri durdurulan mekanlardan kira alınmayacağını açıkladı. Kasapoğlu, 81 il müdürlüğüne bir gönderdiği genelgede, spor alanlarının faaliyete başlayacakları tarihe kadar kira bedeli alınmamasını istedi. Gelirini yalnızca karşılaşmalardan, organizasyona katılanlardan ve seyircilerden elde eden ticari ünitelerin kira ödemelerinin 13 Mart tarihinden başlamak üzere alınmayacağı da kaydedildi.

  1. 27.3.2020

Kasapoğlu’ndan 81 ile genelde haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
FOTOMAÇ GÜNDEM
Sitene Ekle
SON DAKİKA