Vodafone 40. İstanbul Maratonu'na doğru - Son dakika DigerSporlar haberleri - Fotomaç
17 Temmuz 2019, Çarşamba

Vodafone 40. 'na doğru

Vodafone 40. İstanbul Maratonu'na doğru

Büyükşehir Belediyesi ve Spor İstanbul tarafından Vodafone'un isim sponsorluğunda 11 Kasım'da gerçekleştirilecek Vodafone 40. öncesinde hazırlık etkinliği düzenlendi

'ta yapılan etkinliğe Beşiktaş Kulübü Başkanı , Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı , dizi oyuncusu ve aynı zamanda sağlıklı yaşam koçu ile diğer davetliler katıldı.

Organizasyonda açıklamalarda bulunan Fikret Orman, Vodafone Park'ın özel bir stat olduğunu belirterek, "Burada olmak insana mutluluk veriyor. İnşallah güzel bir maraton olur. Ben 2015'te koşmuştum. Başlangıç noktasından buraya kadar gelebilmiştim. İnşallah bu sene de programım müsait olursa yine koşacağım." ifadelerini kullandı.

Hasan Süel ise Vodafone 40. için hazırlıkların tüm hızıyla sürdüğünü aktararak, "Vodafone olarak biz de bu hazırlıkların bir parçası olmak istedik. Maratona hazırlık etkinliğimiz, hem 'un kalbinde, çok özel bir mekanda gerçekleşmesi hem de tüm İstanbulluları maratona davet etmesi bakımından önem taşıyor." diye konuştu.

Etkinlik kapsamında saha içinde 1560 metrelik deneme yarışı düzenlendi. Yarışı Fevzi Tokta birinci sırada tamamlarken, Anadolu Ajansı muhabiri Fatih Erel ikinci, Mustafa Atıf Hasanoğlu ise üçüncü oldu.

  1. 30.10.2018
  2. Güncelleme: 30.10.2018 13:55

Vodafone 40. İstanbul Maratonu'na doğru haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN