Çaykur Rizespor’dan Milli Dayanışma Kampanyasına destek - Son dakika Çaykur Rizespor haberleri - Fotomaç
06 Haziran 2020, Cumartesi

’dan destek

Çaykur Rizespor’dan Milli Dayanışma Kampanyasına destek

ekiplerinden , Başkan ’ın corona virüsüne karşı başlattığı 195 bin 300 TL ile destek oldu. kulübünün başkanı Hasan 'ın da şahsi olarak 500 bin TL'lik bağış yaptığı ifade edildi.

Başkan 'ın corona virüsüne karşı başlattığı Milli Dayanışma Kampnayası'na ülke genelinden destek çıkılmaya devam ediliyor. ekiplerinden da bu kampanyaya destek oldu. ekibi kampanyaya 195 bin 300 TL yardımda bulundu.

Çaykur Rizespor Kulübü'nden yapılan yazılı açıklamada, " Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde başlatılan 153 yılında kurulan Çaykur Rizespor Kulübü olarak 195.30 TL destek oluyoruz" ifadeleri yer aldı.

Öte yandan kulüpten yapılan diğer bir açıklamada ise Kulüp Başkanı Hasan 'ın da şahsi olarak kampanyaya 500 bin TL destek olduğu belirtildi.


  1. 31.03.2020

Çaykur Rizespor’dan Milli Dayanışma Kampanyasına destek haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
SON DAKİKA