Turnuvalar (Kulüpler) - UEFA Şampiyonlar Ligi | İY | |||||
22:00 | -:- | |||||
22:00 | -:- |
Portekiz - Liga Portugal | İY | |||||
22:15 | -:- |
Rusya - Rusya Kupası | İY | |||||
19:30 | -:- |
Turnuvalar (Kulüpler) - AFC Kupası | İY | |||||
19:00 | -:- |
Türkiye (Diğer) - U19 Elit A | İY | |||||
11:00 | -:- | |||||
12:00 | -:- |
İngiltere - Championship | İY | |||||
22:00 | -:- |
İngiltere - Lig 1 | İY | |||||
21:45 | -:- | |||||
21:45 | -:- | |||||
21:45 | -:- | |||||
21:45 | -:- | |||||
21:45 | -:- | |||||
21:45 | -:- | |||||
21:45 | -:- |
İngiltere - Lig 2 | İY | |||||
21:45 | -:- | |||||
21:45 | -:- | |||||
21:45 | -:- | |||||
21:45 | -:- | |||||
21:45 | -:- |
İngiltere - Ulusal Lig | İY | |||||
21:45 | -:- | |||||
21:45 | -:- | |||||
21:45 | -:- | |||||
21:45 | -:- |
Hollanda - KNVB beker, Kadınlar | İY | |||||
20:30 | -:- |
Belçika - Süper Lig,Kadınlar | İY | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- |
Portekiz - U23 Şampiyonası | İY | |||||
13:00 | -:- | |||||
13:00 | -:- | |||||
13:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- |
İskoçya - Lig 1 | İY | |||||
21:45 | -:- |
İskoçya - Reserve Ligi | İY | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- |
Suudi Arabistan - 1.Lig | İY | |||||
19:05 | -:- | |||||
19:05 | -:- | |||||
20:45 | -:- |
ABD - MLS Next Pro | İY | |||||
02:30 | -:- |
Almanya Amatör - Bayernliga Kuzey | İY | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- |
Arjantin - Copa de la Liga | İY | |||||
02:00 MS |
MS
|
3:1 | CANLI ANLATIM | |||
02:00 MS |
MS
|
1:0 | CANLI ANLATIM | |||
02:00 90' |
90'
|
2:0 | ||||
02:00 90' |
90'
|
0:1 |
Arjantin - Copa de la Liga, Reserves | İY | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- |
Arjantin - Primera B | İY | |||||
21:30 ER |
ER
|
-:- |
Arjantin - Primera C | İY | |||||
21:30 | -:- | |||||
21:30 | -:- |
Avustralya - A-Ligi | İY | |||||
12:00 | -:- |
BAE - Arap Körfez Ligi | İY | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- |
Bahreyn - Premier Lig | İY | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- |
Bolivya - Profesyonel Lig | İY | |||||
02:00 | -:- |
Brezilya - Amapaense | İY | |||||
02:00 | -:- |
Brezilya - Cearense, Serie B | İY | |||||
01:00 MS |
MS
|
-:- |
Brezilya - Gaucho, Serie A2 | İY | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- |
Bulgaristan - B PFG | İY | |||||
17:00 | -:- |
Cezayir - Cezayir Kupası | İY | |||||
22:30 | -:- |
Cezayir - Lig 1 | İY | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- |
Cezayir - Ligue 2 | İY | |||||
17:30 MB |
MB
|
-:- |
Çin - Çin 2. Lig | İY | |||||
10:00 | -:- | |||||
10:30 | -:- | |||||
10:30 | -:- | |||||
10:30 | -:- | |||||
11:00 | -:- | |||||
12:00 | -:- |
Ekvador - LigaPro Primera A | İY | |||||
03:00 MS |
MS
|
1:0 | CANLI ANLATIM |
Endonezya - Liga 1 | İY | |||||
11:00 ER |
ER
|
-:- | ||||
11:00 ER |
ER
|
-:- | ||||
11:00 | -:- | |||||
15:00 ER |
ER
|
-:- | ||||
15:00 | -:- | |||||
15:00 | -:- |
Ermenistan - Birinci Lig | İY | |||||
15:00 | -:- | |||||
15:00 | -:- |
Estonya - Premium Liiga | İY | |||||
19:00 | -:- |
Finlandiya - Suomen Kupası | İY | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:30 | -:- | |||||
18:30 | -:- | |||||
18:30 | -:- | |||||
18:30 | -:- | |||||
18:30 | -:- | |||||
18:30 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:15 | -:- | |||||
19:30 | -:- | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:10 | -:- | |||||
20:30 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:15 | -:- |
Galler - Cymru Şampiyonası, Kuzey | İY | |||||
21:30 | -:- | |||||
22:00 | -:- |
Güney Afrika - Şampiyona | İY | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
20:30 | -:- |
Gürcistan - Erovnuli Liga | İY | |||||
18:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- |
İngiltere Amator - Isthmian Football Leag. | İY | |||||
21:45 | -:- | |||||
21:45 | -:- | |||||
21:45 | -:- | |||||
21:45 | -:- | |||||
21:45 | -:- |
İngiltere Amator - Konferans Güney | İY | |||||
21:45 | -:- | |||||
21:45 | -:- | |||||
21:45 | -:- | |||||
21:45 | -:- |
İngiltere Amator - Northern Premier League | İY | |||||
21:45 | -:- | |||||
21:45 | -:- | |||||
21:45 | -:- | |||||
21:45 | -:- |
İngiltere Amator - Professional Development Ligi | İY | |||||
15:00 | -:- | |||||
15:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- |
İngiltere Amator - Southern Football League,Premier Division Merkez | İY | |||||
20:45 | -:- | |||||
21:45 | -:- |
İngiltere Amator - Southern League Premier South | İY | |||||
21:45 | -:- | |||||
21:45 | -:- | |||||
21:45 | -:- | |||||
21:45 | -:- |
İrlanda - Birinci Lig | İY | |||||
21:45 | -:- |
İsveç - Superettan | İY | |||||
20:00 | -:- |
Kamerun - Elite One | İY | |||||
18:00 ER |
ER
|
-:- |
Katar - Stars League | İY | |||||
18:30 | -:- | |||||
20:30 | -:- |
Kolombiya - Primera B | İY | |||||
01:35 90' |
90'
|
1:1 | ||||
03:40 90' |
90'
|
1:1 |
Kuzey İrlanda - Premier Lig | İY | |||||
21:45 | -:- | |||||
21:45 | -:- | |||||
21:45 | -:- | |||||
21:45 | -:- | |||||
21:45 | -:- | |||||
21:45 | -:- |
Kuzey İrlanda - Şampiyonası | İY | |||||
21:45 | -:- | |||||
21:45 | -:- |
Letonya - Virsliga | İY | |||||
17:30 | -:- |
Meksika - Liga MX, Kadınlar, Kapanış | İY | |||||
02:00 MS |
MS
|
1:1 | ||||
04:00 MS |
MS
|
1:1 | ||||
04:06 | -:- | |||||
06:10 | -:- |
Mısır - 2. Division A | İY | |||||
16:30 | -:- | |||||
16:30 | -:- | |||||
16:30 | -:- | |||||
16:30 | -:- | |||||
16:30 | -:- | |||||
16:30 | -:- | |||||
16:30 | -:- | |||||
16:30 | -:- |
Moldova - Divizia A | İY | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- |
Nijerya - Premier League | İY | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:30 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
19:30 | -:- |
Norveç - 3. Küme Grup 3 | İY | |||||
20:00 | -:- |
Norveç - 3. Küme Grup 5 | İY | |||||
20:00 | -:- |
Norveç - Eliteserien | İY | |||||
20:00 | -:- |
Oman Sultanlığı - Omani Ligi | İY | |||||
16:45 ER |
ER
|
-:- |
Paraguay - 2.Lig | İY | |||||
01:15 | -:- |
Peru - Liga 1 | İY | |||||
03:30 90' |
90'
|
1:3 |
Peru - Segunda Division | İY | |||||
21:00 | -:- | |||||
23:30 | -:- |
Şili - Premier Lig | İY | |||||
01:00 MS |
MS
|
1:0 | CANLI ANLATIM | |||
03:30 90' |
90'
|
0:1 |
Şili - Primera B | İY | |||||
01:00 MS |
MS
|
0:0 | CANLI ANLATIM |
Şili - Segunda Division | İY | |||||
01:00 | -:- | |||||
03:30 | -:- |
Slovakya - Slovensky Pohar | İY | |||||
16:30 | -:- |
Tanzanya - Premiyer Lig | İY | |||||
16:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- |
Trinidad Tobago - TT Premier Lig | İY | |||||
23:00 | -:- |
Uganda - Premier Lig | İY | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- |
Ukrayna - U19 | İY | |||||
12:00 | -:- |
Uluslararası Gençlik Ligi - U20 CONMEBOL Şampiyonası, Kadınlar | İY | |||||
00:00 MS |
MS
|
1:0 | CANLI ANLATIM | |||
02:30 90' |
90'
|
0:1 |
Uluslararası Gençlik Ligi - U23 AFC Asya Kupası | İY | |||||
16:00 | -:- | |||||
18:30 | -:- | |||||
18:30 | -:- | |||||
21:00 | -:- |