Turkiye - Türkiye Kupası | İY | |||||
20:30 | -:- |
İngiltere - Premier Lig | İY | |||||
21:45 | -:- | |||||
22:00 | -:- | |||||
22:00 | -:- | |||||
22:00 | -:- |
Fransa - Ligue 1 | İY | |||||
20:00 | -:- | |||||
22:00 | -:- | |||||
22:00 | -:- |
Hollanda - Eredivisie | İY | |||||
19:45 | -:- | |||||
22:00 | -:- |
Belçika - Pro Lig | İY | |||||
21:30 | -:- | |||||
21:30 | -:- |
Rusya - Premier Lig | İY | |||||
16:00 | -:- | |||||
18:15 | -:- | |||||
20:30 | -:- | |||||
20:30 | -:- |
İtalya - Coppa Italia | İY | |||||
22:00 | -:- |
Turnuvalar (Kulüpler) - Kupa Libertadores | İY | |||||
01:00 MS |
MS
|
1:0 | CANLI ANLATIM | |||
01:00 MS |
MS
|
0:0 | CANLI ANLATIM | |||
03:00 MS |
MS
|
2:0 | CANLI ANLATIM | |||
03:00 MS |
MS
|
0:0 | CANLI ANLATIM | |||
03:30 90' |
90'
|
0:0 | CANLI ANLATIM | |||
05:00 MS |
MS
|
1:1 | CANLI ANLATIM |
Turnuvalar (Kulüpler) - AFC Kupası | İY | |||||
12:00 MS |
MS
|
0:0 |
Turnuvalar (Kulüpler) - AFC Şampiyonlar Ligi | İY | |||||
13:00 51' |
51'
|
3:2 |
Turnuvalar (Kulüpler) - CONCACAF Şampiyonlar Ligi | İY | |||||
05:15 90' |
90'
|
1:1 |
Turnuvalar (Kulüpler) - Copa Sudamericana | İY | |||||
01:00 MS |
MS
|
0:0 | CANLI ANLATIM | |||
03:00 MS |
MS
|
0:0 | CANLI ANLATIM | |||
03:00 90' |
90'
|
1:0 | ||||
03:30 90' |
90'
|
1:0 | ||||
05:00 MS |
MS
|
1:0 | CANLI ANLATIM |
İngiltere - Championship | İY | |||||
21:45 | -:- |
İngiltere - Ulusal Lig | İY | |||||
21:00 | -:- |
Almanya - 3. Lig | İY | |||||
20:00 | -:- |
Fransa - Lig 1, Bayanlar | İY | |||||
19:30 | -:- | |||||
19:30 | -:- | |||||
19:30 | -:- | |||||
19:30 | -:- | |||||
19:30 | -:- | |||||
19:30 | -:- |
Portekiz - İkinci Lig | İY | |||||
22:15 | -:- |
Rusya - 1. Liga | İY | |||||
12:00 MS |
MS
|
0:0 | ||||
16:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:30 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:30 | -:- |
Rusya - 2. Liga, Division A | İY | |||||
14:30 | -:- | |||||
15:30 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:30 | -:- | |||||
19:00 | -:- |
Rusya - 2. Liga, Division B, Grup 1 | İY | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- |
Suudi Arabistan - 1.Lig | İY | |||||
19:15 | -:- | |||||
19:15 | -:- | |||||
20:45 | -:- |
Almanya Amatör - Bayernliga Kuzey | İY | |||||
19:30 | -:- |
Almanya Amatör - Bölgesel Ligi, Kuzey | İY | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- |
Almanya Amatör - Bremen-Liga | İY | |||||
19:30 | -:- |
Almanya Amatör - Schleswig-Holstein-Liga | İY | |||||
19:45 | -:- | |||||
20:00 ER |
ER
|
-:- | ||||
20:30 | -:- |
Arjantin - Copa de la Liga, Reserves | İY | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- |
Arjantin - Primera B | İY | |||||
21:00 | -:- |
Arjantin - Primera Nacional | İY | |||||
01:00 MS |
MS
|
1:0 | CANLI ANLATIM |
Arnavutluk - Kategoria e Pare | İY | |||||
16:00 | -:- |
Arnavutluk - Kupa e Shqiperise | İY | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- |
Avustralya - Queensland NPL | İY | |||||
13:30 | -:- | |||||
13:30 | -:- |
Avusturya - Bundesliga | İY | |||||
19:30 | -:- | |||||
19:30 | -:- | |||||
21:30 | -:- |
Azerbaycan - Azerbeycan Kupası | İY | |||||
16:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- |
Bosna Hersek - Premier Lig | İY | |||||
17:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
21:30 | -:- |
Bosna Hersek - Prva League - Rep Srpske | İY | |||||
17:30 | -:- | |||||
17:30 | -:- | |||||
17:30 | -:- | |||||
17:30 | -:- | |||||
17:30 | -:- | |||||
17:30 | -:- | |||||
17:30 | -:- | |||||
19:30 | -:- | |||||
21:00 | -:- |
Brezilya - Brasilero Seri B | İY | |||||
03:00 MS |
MS
|
1:0 | CANLI ANLATIM |
Brezilya - Maranhense | İY | |||||
01:30 MS |
MS
|
0:0 |
Brezilya - Roraimense | İY | |||||
01:00 MS |
MS
|
2:0 | ||||
03:00 | -:- |
Brezilya - U20 Brezilya Şampiyonası | İY | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:30 | -:- | |||||
22:00 | -:- | |||||
23:00 | -:- |
Cebelitarık - Ulusal Lig | İY | |||||
22:00 | -:- |
Çekya - kupa | İY | |||||
19:00 | -:- |
Çekya - U19 1.Grup | İY | |||||
12:00 MS |
MS
|
0:3 | ||||
14:00 ER |
ER
|
-:- |
Cezayir - Cezayir Kupası | İY | |||||
23:00 | -:- |
Ekvador - Serie B | İY | |||||
03:00 | -:- | |||||
23:00 | -:- |
El Salvador - Primera Division, Reserves, Kapanış | İY | |||||
19:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- |
Endonezya - Liga 1 | İY | |||||
11:00 MS |
MS
|
0:1 | ||||
15:00 | -:- |
Faroe Adaları - Logmanssteypid | İY | |||||
19:30 | -:- | |||||
19:30 | -:- | |||||
19:30 | -:- | |||||
20:30 | -:- |
Finlandiya - Kakkonen, B Grubu | İY | |||||
18:30 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- |
Finlandiya - Suomen Kupası | İY | |||||
19:30 | -:- | |||||
20:00 | -:- | |||||
21:10 | -:- |
Finlandiya - Veikkausliiga | İY | |||||
19:00 | -:- |
Finlandiya - Ykkosliiga | İY | |||||
18:30 | -:- | |||||
18:30 | -:- | |||||
18:30 | -:- | |||||
18:30 | -:- | |||||
18:30 | -:- |
Gana - Premier Lig | İY | |||||
18:00 | -:- |
Gürcistan - Erovnuli Liga | İY | |||||
15:00 ER |
ER
|
-:- | ||||
15:00 ER |
ER
|
-:- | ||||
15:00 ER |
ER
|
-:- | ||||
15:00 ER |
ER
|
-:- | ||||
15:00 ER |
ER
|
-:- |
Hindistan - Hindistan Süper Ligi | İY | |||||
17:00 | -:- |
İngiltere Amator - Konferans Güney | İY | |||||
21:45 | -:- |
İngiltere Amator - Konferans Kuzey | İY | |||||
21:45 | -:- |
İsrail - Alef Ligi | İY | |||||
14:00 | -:- |
İsrail - İsrail Kupası | İY | |||||
20:30 | -:- |
İsveç - Allsvenskan | İY | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- |
İsviçre - Challange Ligi | İY | |||||
20:30 | -:- |
İzlanda - Kupa | İY | |||||
22:15 | -:- | |||||
22:15 | -:- | |||||
22:15 | -:- | |||||
23:00 | -:- |
Japonya - J. Lig Kupası | İY | |||||
13:00 50' |
50'
|
0:1 | ||||
13:00 54' |
54'
|
0:0 | ||||
13:00 49' |
49'
|
0:3 | ||||
13:00 53' |
53'
|
1:1 | ||||
13:00 53' |
53'
|
1:0 | ||||
13:00 52' |
52'
|
1:2 | ||||
13:00 53' |
53'
|
0:0 | ||||
13:00 53' |
53'
|
0:1 | ||||
13:30 40' |
40'
|
1:2 |
Kamerun - Elite One | İY | |||||
16:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- |
Kanada - Kanada Şampiyonası | İY | |||||
04:00 MS |
MS
|
-:- |
Karadağ - 2. CFL | İY | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- |
Katar - Stars League | İY | |||||
18:30 | -:- | |||||
18:30 | -:- | |||||
18:30 | -:- | |||||
18:30 | -:- | |||||
18:30 | -:- | |||||
18:30 | -:- |
Kıbrıs Rum Kesimi - 1. Lig | İY | |||||
18:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- |
Kolombiya - Kolombiya Kupası | İY | |||||
03:40 | -:- | |||||
23:30 | -:- |
Kore Cumhuriyeti - K-Lig 2 | İY | |||||
08:00 ER |
ER
|
-:- | ||||
10:30 ER |
ER
|
-:- | ||||
10:30 ER |
ER
|
-:- |
Kosova - Kosovo FA Kupası | İY | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- |
Kosta Rika - Premier Lig, Kapanış | İY | |||||
09:00 ER |
ER
|
-:- | ||||
09:00 ER |
ER
|
-:- | ||||
09:00 ER |
ER
|
-:- | ||||
09:00 ER |
ER
|
-:- |
Litvanya - A Lyga | İY | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- |
Lüksemburg - Coupe de Luxembourg | İY | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- |
Meksika - Liga Premier Serie B | İY | |||||
21:00 | -:- |
Mısır - Premier Lig | İY | |||||
17:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 ER |
ER
|
-:- |
Moldova - Moldıva Kupası | İY | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- |
Norveç - NM Kupası, Erkekler | İY | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:05 | -:- |
Peru - Segunda Division | İY | |||||
23:30 | -:- |
Polonya - I Ligi | İY | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
21:30 | -:- |
Polonya - Puchar Polski, Women | İY | |||||
17:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- |
Romanya - Liga 2 | İY | |||||
17:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- |
Romanya - Superliga | İY | |||||
16:45 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
21:45 | -:- |
San Marino - Campionato Sammarinese | İY | |||||
21:45 | -:- | |||||
21:45 | -:- |
Sırbistan - LAV Kupası | İY | |||||
17:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- |
Slovakya - 1. Lig Kadınlar | İY | |||||
16:00 | -:- |
Slovakya - 2. Liga | İY | |||||
16:00 | -:- | |||||
17:30 | -:- | |||||
17:30 | -:- | |||||
17:30 | -:- | |||||
17:30 | -:- | |||||
17:30 | -:- | |||||
17:30 | -:- | |||||
20:00 | -:- |
Slovenya - Slovenya Kupası | İY | |||||
21:00 | -:- |
Tanzanya - Premiyer Lig | İY | |||||
16:00 | -:- |
Uganda - Premier Lig | İY | |||||
16:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- |
Uluslararası Gençlik Ligi - U20 CONMEBOL Şampiyonası, Kadınlar | İY | |||||
00:00 MS |
MS
|
0:2 | CANLI ANLATIM | |||
02:30 MS |
MS
|
0:0 | CANLI ANLATIM | |||
05:00 90' |
90'
|
0:0 |
Uruguay - Premier Lig | İY | |||||
21:00 | -:- |
Yeni Zelanda - Ulusal Lig | İY | |||||
10:30 | -:- |
Yunanistan - Super League | İY | |||||
17:00 | -:- | |||||
19:30 | -:- | |||||
20:30 | -:- |
Zambiya - Premiyer Lig | İY | |||||
16:00 | -:- |
Zimbabve - Premier Soccer Ligi | İY | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- |