Hollanda - Eredivisie | İY | |||||
19:55 29' |
29'
|
0:4 | CANLI ANLATIM | |||
22:00 | -:- |
Belçika - Pro Lig | İY | |||||
21:30 | -:- |
Rusya - Premier Lig | İY | |||||
16:00 MS |
MS
|
0:0 | CANLI ANLATIM | |||
18:15 90' |
90'
|
0:0 | CANLI ANLATIM | |||
20:30 | -:- | |||||
20:30 | -:- |
Suudi Arabistan - Saudi.Prof. Ligi | İY | |||||
18:00 90' |
90'
|
0:0 | CANLI ANLATIM | |||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- |
Turnuvalar (Kulüpler) - Kupa Libertadores | İY | |||||
01:00 MS |
MS
|
2:1 | CANLI ANLATIM | |||
01:00 MS |
MS
|
0:0 | CANLI ANLATIM | |||
01:00 MS |
MS
|
0:0 | CANLI ANLATIM | |||
03:30 MS |
MS
|
1:1 | CANLI ANLATIM | |||
03:30 MS |
MS
|
2:1 | CANLI ANLATIM | |||
03:30 MS |
MS
|
1:1 | CANLI ANLATIM |
Turnuvalar (Kulüpler) - CONCACAF Şampiyonlar Ligi | İY | |||||
03:15 MS |
MS
|
1:0 | CANLI ANLATIM |
Turnuvalar (Kulüpler) - Copa Sudamericana | İY | |||||
01:00 MS |
MS
|
1:2 | CANLI ANLATIM | |||
01:00 MS |
MS
|
0:1 | CANLI ANLATIM | |||
03:00 MS |
MS
|
1:0 | CANLI ANLATIM | |||
03:30 MS |
MS
|
0:1 | CANLI ANLATIM | |||
05:00 MS |
MS
|
0:2 | CANLI ANLATIM |
Portekiz - İkinci Lig | İY | |||||
20:00 24' |
24'
|
0:1 |
Portekiz - U23 Şampiyonası | İY | |||||
16:30 | -:- | |||||
16:30 | -:- | |||||
16:30 | -:- | |||||
16:30 | -:- |
ABD - MLS Next Pro | İY | |||||
02:30 MS |
MS
|
1:0 |
Arjantin - Copa de la Liga, Reserves | İY | |||||
01:00 MS |
MS
|
0:0 | ||||
01:00 MS |
MS
|
0:0 | ||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:30 | -:- |
Avustralya - Kuzey NSW NPL | İY | |||||
07:30 MS |
MS
|
-:- |
Avustralya - NPL, Güney Avustralya | İY | |||||
13:00 MS |
MS
|
0:0 |
Azerbaycan - Birinci Lig | İY | |||||
14:30 | -:- | |||||
15:00 MS |
MS
|
1:1 | ||||
15:00 | -:- |
Bahreyn - 2nd Division | İY | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- |
Brezilya - Brezilya Serie C | İY | |||||
02:00 MS |
MS
|
1:0 | CANLI ANLATIM |
Brezilya - Campeonato Acreano | İY | |||||
23:30 | -:- |
Brezilya - Gaucho, Serie A2 | İY | |||||
01:00 MS |
MS
|
0:0 | ||||
01:00 MS |
MS
|
0:0 | ||||
01:30 MS |
MS
|
0:0 | ||||
01:30 MS |
MS
|
-:- | ||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- |
Brezilya - Paulista,Serie A3 | İY | |||||
01:30 MS |
MS
|
1:1 |
Brezilya - U20 Brezilya Şampiyonası | İY | |||||
21:00 | -:- | |||||
22:00 | -:- | |||||
23:30 | -:- |
Cezayir - Ligue 1, Reserves | İY | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 ER |
ER
|
-:- | ||||
18:00 ER |
ER
|
-:- | ||||
18:00 ER |
ER
|
-:- | ||||
18:00 ER |
ER
|
-:- |
Danimarka - 1.Lig | İY | |||||
19:00 68' |
68'
|
2:0 |
Ekvador - Serie B | İY | |||||
03:00 MS |
MS
|
-:- |
El Salvador - Premier Lig, Kapanış | İY | |||||
00:00 MS |
MS
|
0:0 | ||||
00:30 MS |
MS
|
0:0 | ||||
04:00 MS |
MS
|
3:0 | ||||
04:30 MS |
MS
|
0:1 | ||||
04:30 MS |
MS
|
1:0 |
El Salvador - Primera Division, Reserves, Kapanış | İY | |||||
00:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
00:30 MS |
MS
|
-:- | ||||
23:00 | -:- |
Endonezya - Liga 1 | İY | |||||
11:00 90' |
90'
|
0:0 | ||||
11:00 MS |
MS
|
0:2 | CANLI ANLATIM | |||
15:00 MS |
MS
|
2:1 | CANLI ANLATIM | |||
15:00 MS |
MS
|
1:0 | CANLI ANLATIM |
Ermenistan - Birinci Lig | İY | |||||
15:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- |
Faroe Adaları - Logmanssteypid | İY | |||||
17:00 | -:- | |||||
19:30 | -:- | |||||
21:00 | -:- |
Fildişi Sahili - Lig 1 | İY | |||||
19:00 | -:- |
Finlandiya - Kakkonen, A Grubu | İY | |||||
18:30 | -:- |
Finlandiya - Kakkonen, B Grubu | İY | |||||
19:00 | -:- |
Finlandiya - Suomen Kupası | İY | |||||
20:15 | -:- |
Guatemala - Liga Nacional, Kapanış | İY | |||||
00:00 MS |
MS
|
0:2 | CANLI ANLATIM | |||
05:00 MS |
MS
|
1:0 | CANLI ANLATIM |
Honduras - Liga Nacional. Kapanış | İY | |||||
02:15 MS |
MS
|
1:0 | ||||
04:30 ER |
ER
|
0:0 |
İngiltere Amator - Professional Development Ligi | İY | |||||
21:00 | -:- |
İran - Hazfi Kupası | İY | |||||
17:15 | -:- |
İran - Pro Ligi | İY | |||||
17:50 ER |
ER
|
-:- |
İsrail - Ligat Al, Kadınlar | İY | |||||
19:15 | -:- | |||||
20:30 | -:- | |||||
20:30 | -:- | |||||
20:40 | -:- |
İsveç - Allsvenskan | İY | |||||
20:00 26' |
26'
|
0:0 | ||||
20:00 26' |
26'
|
0:0 | ||||
20:00 26' |
26'
|
0:0 | ||||
20:00 26' |
26'
|
0:1 | ||||
20:00 26' |
26'
|
0:1 |
İzlanda - Kupa | İY | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 MS |
MS
|
0:0 | ||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 MS |
MS
|
1:1 | ||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 MS |
MS
|
0:0 | ||||
18:00 | -:- | |||||
19:30 | -:- | |||||
22:15 | -:- |
Kanada - Kanada Şampiyonası | İY | |||||
02:30 MS |
MS
|
-:- |
Kazakistan - Birinci Lig | İY | |||||
12:00 | -:- | |||||
12:00 | -:- | |||||
14:00 | -:- | |||||
14:00 | -:- |
Kolombiya - Kolombiya Kupası | İY | |||||
00:00 MS |
MS
|
0:1 | ||||
03:00 MS |
MS
|
0:0 | ||||
03:30 MS |
MS
|
1:0 |
Kore Cumhuriyeti - WK-Ligi | İY | |||||
10:00 MS |
MS
|
0:2 | ||||
13:00 | -:- | |||||
13:00 90' |
90'
|
-:- | ||||
13:00 | -:- |
Kosta Rika - Premier Lig, Kapanış | İY | |||||
00:00 ER |
ER
|
-:- | CANLI ANLATIM | |||
05:00 MS |
MS
|
1:0 | CANLI ANLATIM |
Lübnan - Premiyer Lig | İY | |||||
14:30 | -:- |
Mali - Ligue 1 | İY | |||||
19:30 | -:- | |||||
19:30 | -:- | |||||
21:30 | -:- |
Meksika - Liga de Expansion MX, Kapanış | İY | |||||
04:00 MS |
MS
|
0:2 | CANLI ANLATIM | |||
06:05 MS |
MS
|
1:0 | CANLI ANLATIM |
Meksika - Liga Premier Serie A | İY | |||||
01:00 MS |
MS
|
0:0 |
Meksika - Liga Premier Serie B | İY | |||||
01:00 MS |
MS
|
0:0 | ||||
04:00 ER |
ER
|
-:- | ||||
04:00 MS |
MS
|
2:0 |
Nijerya - Premier League | İY | |||||
18:00 MS |
MS
|
-:- |
Nikaragua - Premier Lig | İY | |||||
00:00 MS |
MS
|
0:1 | ||||
04:00 MS |
MS
|
1:2 | ||||
04:00 MS |
MS
|
1:0 |
Norveç - 3. Küme Grup 6 | İY | |||||
19:30 ER |
ER
|
-:- |
Norveç - NM Kupası, Erkekler | İY | |||||
18:00 MS |
MS
|
0:1 | ||||
19:00 71' |
71'
|
1:2 | ||||
19:00 69' |
69'
|
1:1 |
Peru - Liga Femenina | İY | |||||
21:00 | -:- | |||||
23:00 | -:- |
Peru - Segunda Division | İY | |||||
03:00 MS |
MS
|
0:1 |
Polonya - I Ligi | İY | |||||
19:00 63' |
63'
|
0:1 | ||||
19:00 68' |
68'
|
1:0 | ||||
21:30 | -:- |
Romanya - Liga 2 | İY | |||||
19:00 | -:- |
Romanya - Superliga | İY | |||||
16:45 90' |
90'
|
0:0 | ||||
19:00 67' |
67'
|
1:0 | ||||
21:45 | -:- |
Ruanda - Rwanda Premier Ligi | İY | |||||
16:00 MS |
MS
|
-:- |
San Marino - Coppa Titano | İY | |||||
21:45 ER |
ER
|
-:- |
Slovenya - Slovenya Kupası | İY | |||||
21:00 | -:- |
Uganda - Premier Lig | İY | |||||
16:00 MS |
MS
|
0:0 | ||||
16:00 MS |
MS
|
1:1 |
Ukrayna - U19 | İY | |||||
12:00 | -:- |
Uluslararası Gençlik Ligi - U23 AFC Asya Kupası | İY | |||||
17:00 120' |
120'
|
1:1 | ||||
20:30 | -:- |
Ürdün - Jordan Ligi | İY | |||||
18:00 | -:- | |||||
20:45 | -:- |
Zimbabve - Premier Soccer Ligi | İY | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 MS |
MS
|
-:- |