Turnuvalar (Kulüpler) - UEFA Şampiyonlar Ligi | İY | |||||
22:00 | -:- | |||||
22:00 | -:- |
İskoçya - Premier Lig | İY | |||||
22:00 | -:- |
Turnuvalar (Kulüpler) - Kupa Libertadores | İY | |||||
01:00 MS |
MS
|
0:1 | CANLI ANLATIM | |||
01:00 MS |
MS
|
0:2 | CANLI ANLATIM | |||
03:00 90' |
90'
|
2:0 | CANLI ANLATIM | |||
03:00 MS |
MS
|
1:1 | CANLI ANLATIM | |||
05:00 MS |
MS
|
1:1 | CANLI ANLATIM |
Turnuvalar (Ülkeler) - SheBelieves Kupası,Kadın | İY | |||||
02:00 90' |
90'
|
0:1 |
Turnuvalar (Ülkeler) - Uluslararası Hazırlık Maçları,Kadınlar | İY | |||||
03:00 90' |
90'
|
0:1 |
Turnuvalar (Kulüpler) - CONCACAF Şampiyonlar Ligi | İY | |||||
03:45 120' |
120'
|
1:0 | ||||
05:30 90' |
90'
|
3:0 |
Turnuvalar (Kulüpler) - Copa Sudamericana | İY | |||||
01:00 MS |
MS
|
0:1 | CANLI ANLATIM | |||
01:00 MS |
MS
|
1:0 | CANLI ANLATIM | |||
03:00 MS |
MS
|
0:0 | CANLI ANLATIM | |||
03:30 90' |
90'
|
0:0 | ||||
03:30 90' |
90'
|
4:0 |
İngiltere - Championship | İY | |||||
21:45 | -:- | |||||
21:45 | -:- | |||||
21:45 | -:- | |||||
21:45 | -:- | |||||
22:00 | -:- | |||||
22:00 | -:- |
İngiltere - Lig 1 | İY | |||||
21:45 | -:- | |||||
21:45 | -:- |
İngiltere - Ulusal Lig | İY | |||||
21:45 ER |
ER
|
-:- |
Almanya - 3. Lig | İY | |||||
20:00 | -:- |
ABD - USL Şampiyonası | İY | |||||
02:00 90' |
90'
|
3:1 |
Almanya Amatör - Bölgesel Ligi, Kuzey | İY | |||||
19:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:30 | -:- |
Almanya Amatör - Bremen-Liga | İY | |||||
19:15 | -:- | |||||
20:00 ER |
ER
|
-:- |
Almanya Amatör - Oberliga NOFV Güney | İY | |||||
18:45 | -:- |
Angola - Girabola | İY | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:30 | -:- | |||||
17:30 | -:- | |||||
18:00 | -:- |
Arjantin - Arjantin Kupası | İY | |||||
00:30 90' |
90'
|
3:0 | ||||
23:00 | -:- |
Arjantin - Copa de la Liga, Reserves | İY | |||||
01:00 MS |
MS
|
1:0 | ||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- |
Arjantin - Primera C | İY | |||||
21:30 | -:- | |||||
21:30 | -:- | |||||
21:30 | -:- | |||||
21:30 | -:- | |||||
21:30 | -:- | |||||
21:30 | -:- | |||||
21:30 | -:- | |||||
21:30 | -:- | |||||
21:30 | -:- |
Avustralya - Queensland NPL, Kadınlar | İY | |||||
13:30 | -:- |
Azerbaycan - Birinci Lig | İY | |||||
14:00 | -:- | |||||
14:30 | -:- |
Brezilya - Campeonato Acreano | İY | |||||
21:30 | -:- | |||||
23:30 | -:- |
Brezilya - Copa do Nordeste | İY | |||||
02:00 90' |
90'
|
0:0 |
Brezilya - Copa Verde | İY | |||||
23:00 ER |
ER
|
-:- |
Brezilya - Maranhense | İY | |||||
01:30 | -:- |
Brezilya - Roraimense | İY | |||||
02:00 | -:- | |||||
04:00 | -:- |
Brezilya - U20 Brezilya Şampiyonası | İY | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- |
Çin - Çin 2. Lig | İY | |||||
10:00 | -:- | |||||
10:30 | -:- | |||||
10:30 | -:- | |||||
11:00 | -:- | |||||
12:30 | -:- | |||||
14:30 | -:- |
Çin - Çin Süper Ligi | İY | |||||
14:00 | -:- | |||||
14:35 | -:- | |||||
14:35 | -:- | |||||
15:00 | -:- |
Ekvador - Serie B | İY | |||||
03:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
23:00 | -:- | |||||
23:00 | -:- |
El Salvador - Primera Division, Reserves, Kapanış | İY | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:30 | -:- |
Ermenistan - Birinci Lig | İY | |||||
15:00 | -:- |
Estonya - Kupa | İY | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- |
Galler - Cymru Şampiyonası Güney | İY | |||||
19:30 | -:- | |||||
19:30 | -:- |
Gana - Premier Lig | İY | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- |
Guatemala - Liga Nacional, Kapanış | İY | |||||
21:30 | -:- |
Hindistan - Hindistan Süper Ligi | İY | |||||
17:00 | -:- |
Hindistan - I-League 2 | İY | |||||
13:30 | -:- | |||||
13:30 | -:- |
Hindistan - I-Ligi | İY | |||||
16:30 | -:- |
İngiltere Amator - Konferans Güney | İY | |||||
21:45 | -:- | |||||
21:45 | -:- |
İzlanda - Kupa | İY | |||||
23:15 | -:- |
Japonya - J.Lig 3 | İY | |||||
12:00 | -:- | |||||
13:00 | -:- | |||||
13:00 | -:- | |||||
13:00 | -:- | |||||
13:00 | -:- | |||||
13:00 | -:- | |||||
13:00 | -:- | |||||
13:00 | -:- | |||||
13:00 | -:- |
Japonya - J.Ligi | İY | |||||
13:00 | -:- |
Kazakistan - Birinci Lig | İY | |||||
12:00 | -:- | |||||
14:00 | -:- | |||||
14:00 | -:- |
Kıbrıs Rum Kesimi - Kıbrıs Kupası | İY | |||||
18:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- |
Kolombiya - Kolombiya Kupası | İY | |||||
00:00 MS |
MS
|
0:0 | ||||
02:00 MS |
MS
|
0:1 | ||||
04:00 | -:- |
Kolombiya - Liga Femenina | İY | |||||
23:45 | -:- |
Kore Cumhuriyeti - K-Lig 2 | İY | |||||
08:00 51' |
51'
|
1:1 | ||||
08:00 57' |
57'
|
0:0 | ||||
08:00 56' |
56'
|
0:1 | ||||
08:00 52' |
52'
|
1:0 | ||||
10:30 | -:- | |||||
10:30 | -:- |
Litvanya - A Lyga | İY | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- |
Macaristan - NB I | İY | |||||
19:00 | -:- |
Meksika - Liga de Expansion MX, Kapanış | İY | |||||
04:05 MS |
MS
|
1:2 | CANLI ANLATIM | |||
06:05 90' |
90'
|
0:1 |
Nikaragua - Premier Lig | İY | |||||
04:00 | -:- |
Norveç - NM Kupası, Erkekler | İY | |||||
18:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:30 | -:- | |||||
19:30 | -:- | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- |
Polonya - CLJ | İY | |||||
13:00 ER |
ER
|
-:- |
Polonya - I Liga | İY | |||||
13:00 | -:- |
Romanya - Liga 2 | İY | |||||
17:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- |
Sırbistan - LAV Kupası | İY | |||||
16:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- |
Slovenya - PrvaLiga | İY | |||||
15:45 | -:- | |||||
17:45 | -:- | |||||
19:45 | -:- |
Tayland - FA Kupası | İY | |||||
11:30 | -:- | |||||
13:00 | -:- | |||||
14:00 | -:- | |||||
15:00 | -:- |
Tunus - Lig 1 | İY | |||||
15:00 ER |
ER
|
-:- | ||||
15:00 ER |
ER
|
-:- | ||||
15:00 ER |
ER
|
-:- |
Ukrayna - Premier Lig | İY | |||||
17:00 ER |
ER
|
-:- |
Yunanistan - Süper Lig 2 | İY | |||||
16:00 | -:- |
Zambiya - Premiyer Lig | İY | |||||
16:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- |