İngiltere - Premier Lig | İY | |||||
15:30 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
20:30 | -:- | |||||
23:00 | -:- |
Turnuvalar (Kulüpler) - Kulüp Hazırlık Maçları | İY | |||||
12:30 | -:- | |||||
16:00 | -:- |
İspanya - LaLiga | İY | |||||
16:00 | -:- | |||||
18:15 | -:- | |||||
20:30 | -:- | |||||
23:00 | -:- |
Almanya - Bundesliga | İY | |||||
17:30 | -:- | |||||
17:30 | -:- | |||||
17:30 | -:- | |||||
17:30 | -:- | |||||
17:30 | -:- | |||||
20:30 | -:- |
Fransa - Ligue 1 | İY | |||||
19:00 | -:- | |||||
23:00 | -:- |
İtalya - Serie A | İY | |||||
14:30 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- | |||||
22:45 | -:- |
Hollanda - Eredivisie | İY | |||||
18:30 | -:- | |||||
20:45 | -:- | |||||
22:00 | -:- | |||||
22:00 | -:- | |||||
23:00 | -:- |
Belçika - Pro Lig | İY | |||||
20:15 | -:- | |||||
22:45 | -:- |
Portekiz - Liga Portugal | İY | |||||
18:30 | -:- | |||||
18:30 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
23:30 | -:- |
Rusya - Premier Lig | İY | |||||
14:00 | -:- | |||||
16:30 | -:- | |||||
17:30 | -:- | |||||
19:00 | -:- |
İskoçya - Premier Lig | İY | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- |
Suudi Arabistan - Saudi.Prof. Ligi | İY | |||||
22:00 | -:- | |||||
22:00 | -:- | |||||
22:00 | -:- | |||||
22:00 | -:- |
Turnuvalar (Kulüpler) - CAF Şampiyonlar Ligi | İY | |||||
16:00 | -:- |
Türkiye (Diğer) - U19 Elit A | İY | |||||
11:00 | -:- | |||||
12:00 | -:- | |||||
12:00 | -:- | |||||
12:00 | -:- | |||||
12:00 | -:- | |||||
12:00 | -:- | |||||
13:00 | -:- | |||||
14:00 | -:- | |||||
14:00 | -:- | |||||
15:00 | -:- |
Türkiye (Diğer) - U19 Elit B | İY | |||||
12:00 | -:- | |||||
12:00 | -:- | |||||
12:00 | -:- | |||||
12:00 | -:- | |||||
13:00 | -:- | |||||
13:00 | -:- | |||||
14:00 | -:- |
İspanya - LaLiga 2 | İY | |||||
16:00 | -:- |
İspanya - Premier Lig, Bayanlar | İY | |||||
14:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- |
Almanya - 2. Bundesliga | İY | |||||
15:00 | -:- | |||||
15:00 | -:- | |||||
15:00 | -:- |
Almanya - 3. Lig | İY | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 ER |
ER
|
-:- | ||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- |
Fransa - Lig 1, Bayanlar | İY | |||||
15:00 | -:- | |||||
16:30 | -:- | |||||
16:30 | -:- |
İtalya - Bahar Şampiyonası | İY | |||||
12:45 | -:- | |||||
15:00 | -:- | |||||
15:00 | -:- |
İtalya - Campionato Primavera 2 | İY | |||||
13:00 | -:- | |||||
13:00 | -:- | |||||
13:00 | -:- | |||||
13:45 | -:- | |||||
15:30 | -:- |
İtalya - Serie A, Kadınlar | İY | |||||
14:30 | -:- | |||||
16:00 | -:- |
İtalya - Serie C, Grup A | İY | |||||
16:00 | -:- |
İtalya - Serie C, Grup B | İY | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- |
İtalya - Serie C, Grup C | İY | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- |
Hollanda - Tweede Divisie | İY | |||||
16:30 | -:- | |||||
16:30 | -:- | |||||
16:30 | -:- | |||||
16:30 | -:- | |||||
16:30 | -:- |
Belçika - Süper Lig,Kadınlar | İY | |||||
15:30 | -:- |
Portekiz - Campeonato de Portugal | İY | |||||
14:00 | -:- | |||||
14:00 | -:- |
Portekiz - İkinci Lig | İY | |||||
14:00 | -:- |
Portekiz - U19 Şampiyonası | İY | |||||
14:00 | -:- |
Rusya - 1. Liga | İY | |||||
08:00 | -:- | |||||
14:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- |
Rusya - 2. Liga, Division A | İY | |||||
12:00 | -:- | |||||
13:00 | -:- | |||||
14:00 | -:- | |||||
14:30 | -:- | |||||
15:00 | -:- | |||||
15:00 | -:- | |||||
15:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- |
Rusya - 2. Liga, Division B, Grup 1 | İY | |||||
14:00 | -:- | |||||
14:00 | -:- | |||||
14:00 | -:- | |||||
15:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- |
Rusya - Premier Lig, Kadınlar | İY | |||||
11:00 | -:- | |||||
11:45 | -:- | |||||
13:00 | -:- |
ABD - NISA | İY | |||||
00:00 ER |
ER
|
-:- | ||||
00:00 ER |
ER
|
-:- |
ABD - Ulusal Kadınlar Futbol Ligi | İY | |||||
02:00 30' |
30'
|
1:0 | ||||
05:00 | -:- |
ABD - USL Lig 1 | İY | |||||
02:00 40' |
40'
|
-:- | ||||
05:00 | -:- |
ABD - USL Şampiyonası | İY | |||||
02:00 31' |
31'
|
1:0 |
Almanya Amatör - Bayernliga Güney | İY | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- |
Almanya Amatör - Bayernliga Kuzey | İY | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- |
Almanya Amatör - Bölgesel Ligi Bavaria | İY | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- |
Almanya Amatör - Bölgesel Ligi Güneybatı | İY | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- |
Almanya Amatör - Bölgesel Ligi Kuzeydoğu | İY | |||||
15:00 | -:- | |||||
15:00 | -:- |
Almanya Amatör - Bremen-Liga | İY | |||||
15:00 | -:- |
Almanya Amatör - Hessenliga | İY | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- |
Almanya Amatör - Oberliga BW | İY | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- |
Almanya Amatör - Oberliga NOFV Güney | İY | |||||
15:30 | -:- | |||||
16:00 | -:- |
Almanya Amatör - Oberliga Rheinland-Pfa | İY | |||||
15:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:30 | -:- |
Almanya Amatör - Regionalliga Batı | İY | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- |
Almanya Amatör - Schleswig-Holstein-Liga | İY | |||||
15:30 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 ER |
ER
|
-:- | ||||
16:00 | -:- |
Arjantin - Copa de la Liga | İY | |||||
00:00 MS |
MS
|
1:0 | CANLI ANLATIM | |||
00:00 MS |
MS
|
1:3 | CANLI ANLATIM | |||
02:30 7' |
7'
|
0:0 |
Arjantin - Primera Nacional | İY | |||||
01:05 67' |
67'
|
0:1 |
Arjantin - Torneo Federal A | İY | |||||
00:00 MS |
MS
|
0:0 |
Austria Amateur - Regionalliga Batı | İY | |||||
16:00 | -:- |
Avustralya - A-League, Kadınlar | İY | |||||
06:00 | -:- | |||||
08:00 | -:- |
Avustralya - A-Ligi | İY | |||||
09:30 | -:- | |||||
11:45 | -:- |
Avustralya - NPL, Batı Avustralya | İY | |||||
10:00 | -:- | |||||
10:00 | -:- | |||||
10:00 | -:- | |||||
10:00 | -:- | |||||
10:00 | -:- |
Avustralya - NPL, Güney Avustralya | İY | |||||
07:30 | -:- | |||||
07:30 | -:- | |||||
07:30 | -:- | |||||
09:30 | -:- |
Avustralya - NSW NPL 1 | İY | |||||
08:30 ER |
ER
|
-:- | ||||
08:30 | -:- | |||||
09:00 | -:- | |||||
11:00 | -:- | |||||
11:00 | -:- | |||||
11:00 | -:- |
Avustralya - Victoria NPL, Kadınlar | İY | |||||
07:00 | -:- | |||||
07:00 | -:- | |||||
08:00 | -:- | |||||
09:00 | -:- |
Avusturya - 2. Liga | İY | |||||
16:30 | -:- | |||||
16:30 | -:- |
Azerbaycan - Premier Lig | İY | |||||
15:30 | -:- |
Bangladeş - Premier Lig | İY | |||||
11:45 | -:- | |||||
12:15 | -:- |
Beyaz Rusya - Vysshaya Ligi | İY | |||||
14:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- |
Bolivya - Profesyonel Lig | İY | |||||
02:00 ER |
ER
|
-:- |
Bosna Hersek - Premier Lig | İY | |||||
15:30 | -:- |
Brezilya - Brezilya Şampiyonası, Kadınlar | İY | |||||
00:00 MS |
MS
|
0:0 | ||||
01:00 100' |
100'
|
-:- | ||||
01:00 100' |
100'
|
-:- | ||||
03:30 | -:- |
Bulgaristan - Parva Liga | İY | |||||
15:00 | -:- |
Çekya - 1. Lig, Kadınlar | İY | |||||
14:00 | -:- | |||||
15:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- |
Çekya - CFL | İY | |||||
12:30 | -:- |
Çekya - Divize A | İY | |||||
12:15 | -:- | |||||
12:30 | -:- |
Çekya - Divize C | İY | |||||
12:15 | -:- | |||||
12:30 | -:- | |||||
12:30 | -:- |
Çekya - Divize D | İY | |||||
12:15 | -:- | |||||
12:15 | -:- |
Çekya - Divize F | İY | |||||
12:15 | -:- |
Çekya - FNL | İY | |||||
12:15 | -:- | |||||
12:30 | -:- |
Çekya - MSFL | İY | |||||
12:15 | -:- |
Çekya - U19 1.Grup | İY | |||||
12:00 | -:- | |||||
13:00 | -:- | |||||
15:00 | -:- | |||||
15:30 | -:- |
Cezayir - Cezayir Kupası | İY | |||||
00:00 160' |
160'
|
-:- | ||||
00:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
00:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
00:00 | -:- |
Çin - Çin 1. Ligi | İY | |||||
10:30 | -:- | |||||
10:30 | -:- | |||||
14:30 | -:- | |||||
14:30 | -:- |
Çin - Çin 2. Lig | İY | |||||
10:30 | -:- | |||||
10:30 | -:- | |||||
10:30 | -:- | |||||
10:30 | -:- | |||||
14:30 | -:- |
Çin - Çin Süper Ligi | İY | |||||
10:30 | -:- | |||||
14:00 | -:- | |||||
14:35 | -:- | |||||
15:00 | -:- |
Çin - Çin Süper Ligi, Kadınlar | İY | |||||
10:00 | -:- | |||||
10:00 | -:- |
Danimarka - Kvindeligaen, Kadınlar | İY | |||||
16:00 | -:- |
Ekvador - LigaPro Primera A | İY | |||||
03:00 | -:- |
Endonezya - Liga 1 | İY | |||||
16:30 | -:- |
Ermenistan - Premier Lig | İY | |||||
14:00 | -:- |
Estonya - Esiliiga B | İY | |||||
13:30 | -:- |
Estonya - Premium Liiga | İY | |||||
13:30 | -:- | |||||
15:30 | -:- |
Etiyopya - Premier Lig | İY | |||||
16:00 | -:- |
Fas - Fas Kupası | İY | |||||
01:00 100' |
100'
|
-:- | ||||
01:00 100' |
100'
|
-:- |
Finlandiya - Lig Kupası | İY | |||||
16:00 | -:- |
Hindistan - Hindistan Süper Ligi | İY | |||||
14:30 | -:- |
Hindistan - I-League 2 | İY | |||||
12:30 | -:- | |||||
13:30 | -:- |
Hindistan - I-Ligi | İY | |||||
11:30 | -:- | |||||
16:00 | -:- |
Hırvatístan - Druga NL | İY | |||||
15:00 | -:- |
Hong Kong, Çin - Birinci Lig | İY | |||||
10:00 | -:- | |||||
13:00 | -:- |
İngiltere Amator - Federasyon Kadınlar Süper Ligi | İY | |||||
15:30 | -:- | |||||
15:30 | -:- |
İngiltere Amator - Premier Lig Kupası | İY | |||||
16:00 | -:- |
İspanya Amatör - Tercera Federacion, Grup 6 | İY | |||||
14:00 | -:- |
İspanya Amatör - Tercera Federacion, Grup 9 | İY | |||||
14:00 | -:- | |||||
14:00 | -:- |
İsrail - Premier Lig | İY | |||||
16:00 | -:- |
İsveç - 1. Lig Güney Grubu | İY | |||||
15:00 | -:- |
İsveç - 1. Lig Kuzey Grubu | İY | |||||
14:00 | -:- | |||||
15:00 | -:- |
İsveç - 2. Lig, Norrland | İY | |||||
16:00 | -:- |
İsveç - 2. Lig, Sodra Gotaland | İY | |||||
16:00 | -:- |
İsveç - Superettan | İY | |||||
15:00 | -:- |
İsveç Amatör - U19 Allsvenskan | İY | |||||
15:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- |
Japonya - J.Lig 2 | İY | |||||
07:00 | -:- | |||||
08:00 | -:- | |||||
08:00 | -:- | |||||
08:00 | -:- | |||||
08:00 | -:- | |||||
08:00 | -:- | |||||
08:00 | -:- | |||||
09:00 | -:- | |||||
10:00 | -:- | |||||
12:00 | -:- |
Japonya - J.Lig 3 | İY | |||||
07:00 | -:- | |||||
07:00 | -:- | |||||
08:00 | -:- | |||||
10:00 | -:- |
Japonya - J.Ligi | İY | |||||
07:00 | -:- | |||||
08:00 | -:- | |||||
08:00 | -:- | |||||
09:00 | -:- | |||||
09:00 | -:- | |||||
09:00 | -:- | |||||
09:00 | -:- | |||||
10:00 | -:- | |||||
10:00 | -:- |
Japonya - Nadeshiko Ligi, 1. Lig, Kadınlar | İY | |||||
07:00 | -:- | |||||
07:00 | -:- | |||||
07:00 | -:- |
Japonya - WE Ligi, Kadınlar | İY | |||||
09:00 | -:- | |||||
11:30 | -:- |
Kamboçya - Kamboçya Premier Ligi | İY | |||||
11:45 | -:- | |||||
14:00 | -:- |
Kazakistan - Premier Lig | İY | |||||
12:00 | -:- | |||||
14:30 | -:- |
Kolombiya - Primera A, Apertura | İY | |||||
01:00 74' |
74'
|
0:1 | ||||
03:30 | -:- |
Kore Cumhuriyeti - K3 Ligi | İY | |||||
08:00 | -:- | |||||
08:00 | -:- | |||||
09:00 | -:- | |||||
09:00 | -:- |
Kore Cumhuriyeti - K-Lig 1 | İY | |||||
08:00 | -:- | |||||
08:00 | -:- | |||||
10:30 | -:- | |||||
10:30 | -:- |
Kore Cumhuriyeti - K-Lig 2 | İY | |||||
08:00 | -:- | |||||
10:30 | -:- | |||||
10:30 | -:- |
Kosova - Birinci Lig | İY | |||||
15:00 | -:- | |||||
15:00 | -:- | |||||
15:00 | -:- | |||||
15:00 | -:- | |||||
15:00 | -:- | |||||
15:00 | -:- | |||||
15:00 | -:- | |||||
15:00 | -:- | |||||
15:00 | -:- |
Kosta Rika - Premier Lig, Kapanış | İY | |||||
04:00 | -:- |
Letonya - Virsliga | İY | |||||
15:00 | -:- |
Litvanya - 1 Lyga | İY | |||||
14:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- |
Litvanya - A Lyga | İY | |||||
16:00 | -:- |
Lübnan - Premiyer Lig | İY | |||||
15:15 | -:- | |||||
16:00 | -:- |
Macaristan - NB I | İY | |||||
16:30 | -:- |
Macaristan - NB I, Kadınlar | İY | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- |
Malta - FA Trophy | İY | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- |
Meksika - Liga MX, Kadınlar, Kapanış | İY | |||||
00:45 115' |
115'
|
-:- | ||||
02:00 | -:- | |||||
04:06 | -:- |
Meksika - Liga MX, Kapanış | İY | |||||
04:00 | -:- | |||||
05:00 | -:- | |||||
06:00 | -:- |
Meksika - Liga Premier Serie A | İY | |||||
03:00 | -:- | |||||
03:45 | -:- | |||||
05:00 | -:- |
Meksika - Liga Premier Serie B | İY | |||||
02:00 40' |
40'
|
-:- |
Moldova - Divizia A | İY | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- |
Moldova - Süper Lig | İY | |||||
16:00 | -:- |
Peru - Liga 1 | İY | |||||
03:00 | -:- |
Polonya - CLJ | İY | |||||
13:00 | -:- | |||||
13:00 | -:- |
Polonya - Ekstraklasa | İY | |||||
14:30 | -:- |
Polonya - I Liga | İY | |||||
14:00 | -:- | |||||
14:00 | -:- | |||||
15:00 | -:- | |||||
16:30 | -:- |
Polonya - I Ligi | İY | |||||
14:40 | -:- |
Polonya - III Liga, Grup 1 | İY | |||||
14:00 | -:- | |||||
14:00 | -:- | |||||
15:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- |
Polonya - III Liga, Grup 2 | İY | |||||
14:00 | -:- | |||||
14:00 | -:- | |||||
15:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- |
Polonya - III Liga, Grup 3 | İY | |||||
14:00 | -:- | |||||
14:00 | -:- | |||||
15:00 | -:- | |||||
15:00 | -:- | |||||
15:00 | -:- |
Polonya - III Liga, Grup 4 | İY | |||||
14:00 | -:- | |||||
14:00 | -:- | |||||
14:00 | -:- | |||||
15:00 | -:- | |||||
15:00 | -:- | |||||
15:00 | -:- | |||||
15:00 | -:- | |||||
15:30 | -:- |
Romanya - Liga 2 | İY | |||||
12:00 | -:- | |||||
12:00 | -:- | |||||
12:00 | -:- | |||||
12:00 | -:- | |||||
12:00 | -:- | |||||
12:00 | -:- | |||||
12:00 | -:- |
Romanya - Liga 3 | İY | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- |
Ruanda - Rwanda Premier Ligi | İY | |||||
13:30 | -:- | |||||
16:00 | -:- |
Şili - Premier Lig | İY | |||||
02:30 9' |
9'
|
0:0 |
Şili - Primera B | İY | |||||
00:00 MS |
MS
|
0:2 | CANLI ANLATIM |
Sırbistan - Superliga | İY | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- |
Slovakya - 1. Lig Kadınlar | İY | |||||
13:00 | -:- |
Slovakya - 2. Liga | İY | |||||
16:00 | -:- |
Suriye - Premier Lig | İY | |||||
15:00 | -:- | |||||
15:00 | -:- | |||||
15:00 | -:- |
Tayland - Thai League 1 | İY | |||||
14:00 | -:- | |||||
14:30 | -:- | |||||
15:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 ER |
ER
|
-:- |
Tayland - Thai Lig 2 | İY | |||||
13:30 | -:- | |||||
14:00 | -:- | |||||
14:00 | -:- | |||||
14:30 | -:- | |||||
15:00 | -:- |
Uganda - Premier Lig | İY | |||||
16:00 | -:- |
Ukrayna - Persha Ligi | İY | |||||
13:00 | -:- | |||||
13:30 | -:- | |||||
14:00 | -:- | |||||
14:30 | -:- | |||||
15:00 | -:- |
Ukrayna - Premier Lig | İY | |||||
14:00 | -:- | |||||
16:30 | -:- |
Ukrayna - U19 | İY | |||||
13:00 | -:- | |||||
14:00 | -:- |
Vietnam - V Lig 2 | İY | |||||
12:00 | -:- | |||||
13:00 | -:- | |||||
14:00 | -:- |
Vietnam - V-Ligi | İY | |||||
13:00 | -:- | |||||
14:00 | -:- | |||||
15:15 | -:- |
Yeni Zelanda - Ulusal Lig | İY | |||||
04:30 | -:- | |||||
05:00 | -:- | |||||
05:30 | -:- |
Yunanistan - Super League | İY | |||||
16:00 | -:- |
Yunanistan - Süper Lig 2 | İY | |||||
15:00 | -:- | |||||
15:00 | -:- |
Zambiya - Premiyer Lig | İY | |||||
15:00 ER |
ER
|
-:- | ||||
16:00 ER |
ER
|
-:- |