Bursaspor'a maddi ve manevi destek yağıyor - Son dakika Bursaspor haberleri - Fotomaç
04 Nisan 2020, Cumartesi

'a maddi ve manevi yağıyor

Bursaspor'a maddi ve manevi destek yağıyor

, 'a olmak adına 250 adet forma satın alarak eğitim öğretim döneminin ilk günü öğrenci ve öğretmenlere hediye etti.??

Zor bir dönemden geçen 'a bir de eğitim camiasından geldi. Bursaspor'a maddi ve manevi destek yağıyor. , Bursaspor'a destek olmak adına 250 adet forma satın alarak eğitim öğretim döneminin ilk günü öğrenci ve öğretmenlere hediye etti.

Bursaspor'u yalnız bırakmamak için böyle bir programı organize ettiklerini belirten Kurum Müdürü Halit Akdeniz, "1 Eylül itibarıyla kurumuza kayıt olan öğrenciler adına Bursaspor'a SMS yoluyla da destek oluyoruz. Aynı zamanda formamızı da öğrencimize hediye ediyoruz. Bu vesileyle takımımızı hak ettiği yere kavuşturmayı umuyoruz" diye konuştu. Eğitim kurumunun önünde toplanan öğrenciler, ellerindeki Bursaspor atkı ve pankartlarıyla sloganlar attı.

  1. 09.09.2019

Bursaspor'a maddi ve manevi destek yağıyor haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
SON DAKİKA