Planet Futbol'a hayran kaldı – Fotomaç – 05 Mayıs 2016 ;
HEPSİ
  11 Aralık 2017, Pazartesi

  Planet 'a hayran kaldı

  Planet Futbol'a hayran kaldı

  ’un Senegal asıllı Fransız orta saha oyuncusu Ricardo Faty, Bursa Kent Müzesi’nde ziyarete açılan ‘Planet ’ adlı fotoğraf sergisine hayran kaldı.

  Bursa Kent Müzesi, 'Planet ' adlı bir futbol sergisine ev sahipliği yapıyor. Bursa Kent Müzesi ve Bursa Türk Fransız Kültür Derneği tarafından, Magnum Fotoğraf ajansı arşivinden 1953-2000 yılları arasında çekilmiş futbol konulu fotoğraflardan derlenmiş olan 'Planet Futbol' sergisi, sanatseverlerin beğenisine sunuldu. Serginin açılışına Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Abdülkadir Karlık, Vali Yardımcısı Yunus Fatih Kadiroğlu, Bursa Türk Fransız Kültür Derneği Başkanı ve Fransa'nın Bursa Fahri Konsolosu Mehmet Erbak ile Ankara Fransız Kültür Merkezi Müdürü Mösyö François Xavier Adam katıldı. 'un Senegal asıllı Fransız futbolcusu Ricardo Faty de açılışta hazır bulundu. Fotoğrafları ilgiyle inceleyen Faty, sergiyi açanlara teşekkür etti.

  Sergi, 25 Mayıs Çarşamba gününe kadar Bursa Kent Müzesi sergi salonunda izlenimde olacak.

  1. 05 Mayıs 2016, Perşembe
  2. Güncelleme: 10:53
  Etiketler:

  Planet Futbol'a hayran kaldı haberine yapılan yorumlar ( yorum)

  ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

  BİZE ULAŞIN