Bursaspor, göğüs reklamını buldu – Fotomaç – 02 Mayıs 2016 ;
HEPSİ
  12 Aralık 2017, Salı

  , göğüs reklamını buldu

  Bursaspor, göğüs reklamını buldu

  , yeni sezon forma göğüs reklamı için Warmhaus firması ile 2 yıllığına anlaşma sağladı.

  Özlüce Tesisleri'nde düzenlenen imza törenine Başkanı Ali Ay, Çelikpan Yönetim Kurulu Başkanı Cihan Çelik, Faik Çelik Holding Yönetim Kurulu Başkanı Başkan Yardımcısı Nedim Çelik ve yönetim kurulu üyesi Çağlayan Çelik katıldı.

  Törende konuşan Başkanı Ali Ay, "Zor şartlar altında görevi aldık. 2 aydan beri göğüs reklamı ile ilgili bir kaç firma ile görüştük. Geçen hafta Faik Çelik Holding'in bünyesinde bulunan Warmaous'tan teklif aldık. Bursalı bir firma olması hem bizim hem Bursaspor için ileriye yönelik marka değerinin yükselmesi açısından bize faydalı olacağını düşündük ve bu teklife onay verdik. Teklif 3.5 milyon TL artı KDV'ydi. İki yıllık bir anlaşma. Bursaspor camiasına hayırlı, uğurlu olsun diyorum" dedi.

  Çelik: "Bursaspor ile işbirliği içindeyiz"

  Çelikpan Yönetim Kurulu Başkanı Cihan Çelik ise "Yeni markamızın heyecanını yaşarken Bursaspor'a destek vermekten mutluluk diliyoruz. Bu birlikteliğin bize ve Bursaspor'a katkı sağlayacağını düşünüyoruz. Markamızın değer oluşturacağı projelerde yer almaya özen gösteriyoruz. Uzun yıllardır firmalarımızla Bursaspor ile işbirliği içindeyiz. Sponsorluk anlaşmamızın başta Bursaspor'a ve şirketlerimize fayda getirmesini diliyorum" diye konuştu.
  Konuşmaların ardından Warmhaus yazılı yeni formalar ile fotoğraf çekimi yapıldı.

  1. 02 Mayıs 2016, Pazartesi
  2. Güncelleme: 13:30
  Etiketler:

  Bursaspor, göğüs reklamını buldu haberine yapılan yorumlar ( yorum)

  ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

  BİZE ULAŞIN