Son dakika spor haberleri: Transferin yeni gözdesi ! devleri...

'ta teknik direktör 'ın sezon başında kaleyi teslim ettiği , şu ana kadar sergilediği performansla hocasının yüzünü kara çıkarmazken, siyah-beyazlıların liderlik koltuğunda oturmasında da büyük pay sahibi oldu. 20 yaşındaki file bekçisinin bu performansı kulüplerinin de dikkatini çekerken, birçok dev takım genç kaleciyi listesine aldı. İşte detaylar...

Beşiktaş Haberleri Giriş Tarihi: 10 Mart 2021 Çarşamba 13:13

Teknik Direktörü 'ın sezon başında kaleyi teslim ettiği , şu ana kadar sergilediği performansla taraflı tarafsız herkesin beğenisini kazandı.

'ın ligde liderlik koltuğunda oturmasında pay sahibi olan 20 yaşındaki kaleci, hocası 'ın güvenini de boşa çıkarmadı.

Genç file bekçisi, geride kalan haftalarda yaptığı kurtarışlarla 'e damga vururken, bu performansı devlerinin de dikkatini çekti.

Ersin'e, ve başta olmak üzere birçok ligden ilgi olduğu öğrenildi. Genç file bekçisini takip eden dev kulüplerin yaz transfer döneminde resmi temaslara başlayacağı belirtiliyor.

Öte yandan Uluslararası Spor Araştırmaları Merkezi (CIES), gelecek vadeden en iyi 2001 doğumlu futbolcuları sıralarken, listede 'ın genç file bekçisi , 5. sırada yer aldı.

Ersin'in tek Türk olarak yer aldığı listenin ilk üç sırasında ise 'den , 'dan ve 'dan bulunuyor.

Bu sezon 10 maçta kalesini gole kapatan Ersin'in, siyah-beyazlı kulüple olan sözleşmesi 2023 yılında sona erecek. Genç yetenek, bu sezon forma giydiği 24 resmi maçta 22 gol yedi.

SON DAKİKA