Son dakika haberi: Beşiktaş'ı böyle uyardı! "Bu oyuna düşmemesi gerekiyor"

Son dakika haberleri... 'de 26. hafta sonunda liderlik koltuğunda otururken, hemen ardından Beşiktaş ve sıralanıyor. yazarı da devam eden şampiyonluk yarışıyla ilgili dikkat çeken bir yazı kaleme aldı.

Beşiktaş Haberleri Giriş Tarihi: 26 Şubat 2021 Cuma 08:00

SİNAN VARDAR - BEŞİKTAŞ'IN FARKI

'de inanılmaz bir şampiyonluk yarışı yaşanıyor. geçen haftayı 'bay' geçirirken, ve Trabzonspor zor şartlarda kazandı. 'de işler iyi gitmiyor.

Şampiyonluk yarışı daha yeni başlıyor ama en iyi futbol oynayan takımları sıralamaya kalkarsam 'ı birinci sıraya koyarım. Bu benim değil futbol kamuoyunun ortak düşüncesi...

için artık her maç bir final... Teknik direktör Sergen Yalçın rakiplerine göre kadro genişliği şansına sahip olmamasına rağmen takımda tam bir kolej havası oluşturdu. Sergen hoca genç yaşında teknik direktörlük konusunda ustalığını konuşturuyor.

Takımda her futbolcu saha içinde terinin son damlasına kadar savaşıyor. Oyuncularına saha içinde özgürlük vermesiyle Ersin, Utku, Rıdvan gibi genç oyuncular pırıl pırıl parlıyor. Rakipler ara transferde şov yaparken , Cenk Tosun transferiyle nokta atışı yaptı.

Zor bir dönemde görev alan Başkan Ahmet Nur Çebi ve yöneticileri sezon başından bu yana kulübün parasını sokağa atmadan yaptıkları doğru hamleler için tebrik etmek gerekir.

Görüyorum ki, bazı kesimler son iki haftadır Sergen Yalçın üzerinden polemik yaratmak istiyor. camiasının bu oyuna düşmemesi gerekiyor.

SON DAKİKA