'ta kanat sıkıntısı! Yalnızca kaldı

Son dakika haberleri... 'deki kötü gidişata Denizlispor maçında dur demek isteyen Beşiktaş'ta, karşılaşma öncesi teknik heyeti endişelendiren bir tablo ortaya çıktı. Siyah-beyazlı ekipte sağlam kanat oyuncusu olarak yalnızca kaldı.

Beşiktaş Haberleri Giriş Tarihi: 22 Ekim 2020 Perşembe 10:39

Sezona kötü bir başlangıç yapan , Denizlispor maçıyla tırmanışa geçmeyi hedefliyor. Ancak siyah-beyazlılar, karşılaşma öncesi önemli bir problem yaşıyor. Sabah'ta yer alan habere göre lige 7 kanat oyuncusu ile giren Kartal'ın elinde sadece bir sağlam isim kaldı, o da ...

Yabancı kontenjanı nedeniyle ve Tyler Boyd'un lisansını askıya aldıktan sonra kanatlarda kullanabileceği 5 futbolcusu olan Beşiktaş, uzun süredir sakatlığı bulunan N'Koudou'dan yararlanamıyor.

ATAKAN VE HASIC'İN YETİŞMESİ ZOR

Bu da yetmezmiş gibi Ajdin Hasic ve Atakan Üner'den can sıkan haber geldi. İki futbolcunun devam eden ağrıları nedeniyle Denizlispor maçına yetişmelerinin zor olduğu belirtildi. Hasic'in sol uyluk üst adalesinde, Atakan'ın sağ diz arka adalesinde problem var. Leicester City'den kalan sakatlığını henüz yeni atlatan Rachid Ghezzal'ın ise 90 dakika boyunca tam randımanla oynamasının mümkün olmadığı ve kısa süreli şans bulabileceği ifade edildi.

BİZE ULAŞIN