175 bin TL’lik PFDK cezası - Son dakika Beşiktaş haberleri - Fotomaç
03 Nisan 2020, Cuma

175 bin TL’lik cezası

175 bin TL’lik PFDK cezası

(), Beşiktaş Kulübüne toplam 175 bin TL ceza verdi. Beşiktaş Kulübü, resmi ve hesabından yapılan sportmenliğe aykırı açıklamalar nedeniyle 100 bin TL'lik para cezası alırken, Başkan ise sportmenliğe aykırı açıklamalarından dolayı, ayrıca 75 bin TL'lik para cezasına çarptırıldı.

Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu (), Beşiktaş Kulübüne toplam 175 bin TL ceza verdi. Beşiktaş Kulübü, resmi ve hesabından yapılan sportmenliğe aykırı açıklamalar nedeniyle 100 bin TL'lik para cezası alırken, Başkan ise sportmenliğe aykırı açıklamalarından dolayı, ayrıca 75 bin TL'lik para cezasına çarptırıldı.
  1. 19.2.2020

175 bin TL’lik PFDK cezası haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
FOTOMAÇ GÜNDEM
Sitene Ekle
SON DAKİKA