Beşiktaş Boyd'u salı günü duyuracak - Son dakika Beşiktaş haberleri - Fotomaç
21 Temmuz 2019, Pazar

'u salı günü duyuracak

Beşiktaş Boyd'u salı günü duyuracak

yapılandırma anlaşmasının uzamasıyla birlikte transferde sessiz kalan anlaştığı isimleri bir bir açıklamaya hazırlanıyor. ilk olarak 'a getirdiği Tyler 'u duyuracak.Ekonomik olarak rahatlayan Beşiktaş Boyd'u salı günü açıklayacak.

yapılandırma anlaşmasının uzamasıyla birlikte transferde sessiz kalan anlaştığı isimleri bir bir açıklamaya hazırlanıyor. ilk olarak 'a getirdiği Tyler 'u duyuracak.Ekonomik olarak rahatlayan Beşiktaş Boyd'u salı günü açıklayacak. Yarın resmi tatil olduğu için kulüp açıklama salı gününe bırakacak.

  1. 14.7.2019

Beşiktaş Boyd'u salı günü duyuracak haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN