Tevfik Yamantürk yeniden aday - Son dakika Beşiktaş haberleri - Fotomaç
21 Temmuz 2019, Pazar

yeniden aday

Tevfik Yamantürk yeniden aday

Başkanı , 3 Ağustos Cumartesi günü yapılacak divan başkanlığı seçiminde yeniden aday olacağını açıkladı. Yamantürk,"Bizler Beşiktaş'ın bir nevi sigortası olacağız" diye konuştu.

Beşiktaş Başkanı , 3 Ağustos Cumartesi günü yapılacak divan başkanlığı seçiminde yeniden aday olduğunu açıkladı. Yamantürk şunları kaydetti: "Bizler 'ın bir nevi sigortası olacağız. Görev sürecimizde hizmette kusursuz olduk, verdiğimiz sözleri tuttuk. Ben ve arkadaşlarımı kulübün mahrem meselelerini konuşurken duymadınız, duymayacaksınız. Beşiktaş'ı meze etmeyeceğiz."
  1. 13.7.2019

Tevfik Yamantürk yeniden aday haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN