Önce Talisca sonra Benfica – Fotomaç – 17 Mart 2018
23 Mayıs 2019, Perşembe

Önce sonra

Önce Talisca sonra Benfica

Siyah-beyazlı yönetim, ilk olarak Brezilyalı yıldız ile ön protokol imzalayacak. Ardından Portekiz’e gidecek olan yetkililer sözleşmedeki opsiyonu kullanacak.

'ta Anderson harekatının seyir süreci netleşti. Bayern Münih maçının hemen ardından yöneticiler Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile Umut Güler, Portekiz'e çıkarma yaptı ve Talisca konusu masaya yatırıldı. Daha önceki dönemin aksine oldukça soğuk duran yönetimi hiçbir yumuşama göstermedi. Portekizli yetkililer; 21 milyon euro'dan aşağı inme olmayacak; 31 Mayıs son tarih ve buürenin uzatılması, ek süre verilmesi söz konusu değil; Beşiktaş'a yeniden kiralanması planlarımız arasında yok diyerek adeta 'rest' çektiler.

GARANTİYE ALIYORLAR
Beşiktaş önce Benfica'ya parayı öder, ardından da Talisca Beşiktaş'ta kalmak istemediğini söylerse sıkıntılı bir süreç yaşanacağı için; siyah- beyazlı yönetiminin parayı Benfica'ya vermeden önce Talisca ile masaya oturarak karşılıklı ön protokol imzalayacağı ifade edildi. Bu imzanın ardından yöneticiler Portekiz'e giderek sözleşme şartlarında yazdığı üzere 6 eşit taksitte Talisca'nın bonservisini alacaklar.


PORTEKİZLİLER RESTİ ÇEKTİ
Anderson Talisca'nın bonservisini elinde bulundan Benfica'nın, Brezilyalı yıldıza "Ya bizimle yola devam edersin, ya bedelini ödeyen takıma gidersin, ya da B takımla idmanlara çıkarsın" restini çektiği ifade edildi.

  1. 17.3.2018

Önce Talisca sonra Benfica haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN