Herkes bizi İstİyor! – Fotomaç – 27 Mayıs 2016 ;
HEPSİ
  15 Aralık 2017, Cuma

  Herkes bizi İstİyor!

  Herkes bizi İstİyor!

  Fikret Orman, kendisine yöneltilen “Kimi alacağız Başkan” sorusuna “ ve Avrupa’dan kim varsa bize gelmek istiyor” yanıtını verdi

  Başkanı Fikret Orman, 'de yapılan şampiyonluk kutlamalarının tamamına yakınına katılarak taraftarlarla bir araya geliyor. Başkan, her gün farklı bir mekana konuk oluyor ve Beşiktaşlılarla sohbet edip, şampiyonluk yolunun ne kadar zorlu olduğunu anlatıyor. Başkan, önceki akşam Arnavutköy'de bir grup dostuyla balık yerken masasına gelen Beşiktaşlıların sorularına maruz kaldı. Cazibe merkezi olduk TARAFTARLARLA bir süre sohbet eden Başkan Fikret Orman, "Kimi alacağız Başkan?" sorusuna gülümseyerek şu yanıtı verdi: "Eskiden elimizi attığımız futbolcuya G.Saray veya F.Bahçe talip olunca oraya gidiyorlardı. Şimdi onların oyuncularının menajerleri bizim kapımıza gelip oyuncularını teklif ediyorlar. Türkiye ve Avrupa'dan kim varsa bize gelmek istiyor. Türkiye'de artık G.Saray veya F.Bahçe değil Beşiktaş cazibe merkezi oldu."
  1. 27 Mayıs 2016, Cuma
  2. Güncelleme: 01:24
  Etiketler:

  Herkes bizi İstİyor! haberine yapılan yorumlar ( yorum)

  ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

  BİZE ULAŞIN