Uyumak istiyorum – Fotomaç – 14 Mayıs 2016 ;
HEPSİ
  18 Aralık 2017, Pazartesi

  Uyumak istiyorum

  Uyumak istiyorum
  Başkan , "En güzel uykumu şampiyon olunca çekeceğim" ifadesini kullandı. Aylardır doğru düzgün uyumadığını belirten Orman, "Ama hepsine değdi. Pazar akşamı da inşallah şampiyonluğumuzu ilan etmeyi ümit ediyorum. İşte o zaman en güzel uykumu, o gece çekeceğim" diye konuştu.

  Bir kitap yazacağım!
  maçını kaybettikten hemen sonra, "Stadı bu sene açmasak bunlar olmazdı" diyenleri asla unutmayacağını belirten Başkan Orman şöyle devam etti: "Aynı şimdi 'İyi ki açtık stadı, şampiyonluk geldi' diyor. Bir kitap yazacağız ama daha biriktiriyorum, orada her şeyi tek tek anlatacağım."

  Kaçarlar bile dediler
  Göreve geldikleri zaman kendilerine inanmayan çok büyük bir kesimin olduğunu anlatan Orman "İlk göreve geldiğimizde 'yapamazlar, borçları ödeyemezler, stadı inşaa edemezler, kaçarlar' bile dediler. Bugünleri hedefledik desek, gülerlerdi, Şimdi ise biz bunu başarmanın keyfini yaşıyoruz" yorumunu yaptı
  1. 14 Mayıs 2016, Cumartesi
  2. Güncelleme: 02:23

  Uyumak istiyorum haberine yapılan yorumlar ( yorum)

  ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

  BİZE ULAŞIN