Uyumak istiyorum - Son dakika Beşiktaş haberleri - Fotomaç
18 Temmuz 2019, Perşembe

Uyumak istiyorum

Uyumak istiyorum
Başkan , "En güzel uykumu şampiyon olunca çekeceğim" ifadesini kullandı. Aylardır doğru düzgün uyumadığını belirten Orman, "Ama hepsine değdi. Pazar akşamı da inşallah şampiyonluğumuzu ilan etmeyi ümit ediyorum. İşte o zaman en güzel uykumu, o gece çekeceğim" diye konuştu.

Bir kitap yazacağım!
maçını kaybettikten hemen sonra, "Stadı bu sene açmasak bunlar olmazdı" diyenleri asla unutmayacağını belirten Başkan Orman şöyle devam etti: "Aynı şimdi 'İyi ki açtık stadı, şampiyonluk geldi' diyor. Bir kitap yazacağız ama daha biriktiriyorum, orada her şeyi tek tek anlatacağım."

Kaçarlar bile dediler
Göreve geldikleri zaman kendilerine inanmayan çok büyük bir kesimin olduğunu anlatan Orman "İlk göreve geldiğimizde 'yapamazlar, borçları ödeyemezler, stadı inşaa edemezler, kaçarlar' bile dediler. Bugünleri hedefledik desek, gülerlerdi, Şimdi ise biz bunu başarmanın keyfini yaşıyoruz" yorumunu yaptı
  1. 14.5.2016

Uyumak istiyorum haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN