Özel insanlarız – Fotomaç – 22 Kasım 2014 ;
HEPSİ
  12 Aralık 2017, Salı

  Özel insanlarız

  Özel insanlarız

  Başkan Orman'dan Volkan'a imalı gönderme: "Benim oyuncularım seçilmiş insanlardır. Karakterli çocuklardır ve hareketlerini irdeleyerek yaparlar. Rakip taraftarlar bizi küfürle değil, alkışlarla karşılar."

  Başkanı , siyah-beyazlı oyunculara sahip çıktı. Milli kaleci 'in Kazakistan maçı öncesinde sahayı terk etmesi ima edilerek, "Tolga Zengin veya Cenk Gönen bunu yapsa, sizin tavrınız ne olur?" şeklindeki soruyu yanıtlayan Başkan Orman, "Benim oyuncularım seçilmiş, özel insanlardır. Karakterli çocuklardır ve hareketlerini irdeleyerek yapan insanlardır. Başkalarınınki bunun tersidir manası çıkmasın. Bireysel bir olayla karşı karşıya kalmazlar, öyle bir olayın muhatabı olmazlar. Rakip taraftarlar tarafından küfürle değil, alkışlarla karşılanırlar. Hiçbir kulübe, camiaya karşı eylem içinde bulunmazlar."

  KÖTÜDEN ÖRNEK OLMAZ
  Başkan Orman, stat konusunda destek görmedikleri F.Bahçe ve G.Saray'a dostluk mesajları göndererek şunları söyledi: "Kötüden örnek olma. Yanlış yapılana siz de yanlışla devam ederseniz, yanlışı devam ettirirsiniz. O günkü şartlar, ortam ne olur bilmiyorum. Kırgınlıklarım var. Ama bunlar büyük camialar. Beraber yaşamak ve dostluk içinde gitmesi gereken camialar. Böyle durum olsa bizim imkanımız olsa ben verilme taraftarı olurum. 'Taraftarlardan tepki geliyor' düşüncesinin arkasına sığınmadan yaparım.. İnsanlar gider, kurumsal ilişkiler devam eder."
  1. 22 Kasım 2014, Cumartesi
  2. Güncelleme: 02:12

  Özel insanlarız haberine yapılan yorumlar ( yorum)

  ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

  BİZE ULAŞIN