Güçlenmeliyiz – Fotomaç – 20 Kasım 2014 ;
HEPSİ
  13 Aralık 2017, Çarşamba

  Güçlenmeliyiz

  Güçlenmeliyiz

  Bilic, yönetime açık çağrıda bulunarak "Ara transferde 5-6 oyuncu alamayacağımızı biliyorum. Ama en azından 2 oyuncu iyi olur. Önceliğimiz savunma ve orta saha, ofansif oyuncularımdan memnunun" dedi

  Bilic yönetime açık çağrıda bulundu. Ara transferde 5-6 oyuncu alacaklarını söyleyemeyeceğini belirten Hırvat hoca, "İki iyi oyuncu takıma katkı sağlar. Belki üç de olabilir. Yapacağımız maç sayısı yüksek. İki ya da üç transfer, çok katkı sağlayacaktır"

  TÜRK OLABiLiR
  Siyah- beyazlı teknik adam, "Önceliğimiz orta saha ve savunma. Ofansif oyunculardan memnunum. İyi performans sergiliyorlar ama bir fırsat olursa değerlendirmek isteriz. Özellikle Türk oyuncularla ilgili bir olasılık gündeme gelirse, değerlendirebiliriz" dedi.

  iVO PiNTO iYi iSiM

  Bilic adı transferde ön plana çıkan oyunculardan Ivo Pinto için, "Sadece iyi futbolcu olduğunu söyledim. Her hangi bir pazarlıktan bahsetmedim" dedi. Hırvat çalıştırıcı, transfer çalışmaları için de şu yorumu yaptı: "Karar yönetimin, çünkü pazarlık aşamasında sorumluluk onlarda. Umarım Ocak ayı gelmeden bazı somut gelişmeler olacak."

  ÜÇ KRiTER ŞART
  Hırvat hoca, Pinto, Linnes ve Kaderabek isimlerinin ön plana çıktığı ve hangisine daha sıcak baktığı şeklinde bir soruyu ise şöyle yanıtladı: "Konu sadece benim isteklerime bağlı değil ve üç kriter var. Birincisi bizim oyuncuyla ilgili fikrimiz. İkincisi mali koşullar. Üçüncüsü oyuncunun bizden beklentileri. Üçünün de olması gerekiyor ki transfer olsun."
  1. 20 Kasım 2014, Perşembe
  2. Güncelleme: 02:30

  Güçlenmeliyiz haberine yapılan yorumlar ( yorum)

  ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

  BİZE ULAŞIN