Beni yardımcılarım yaktı – Fotomaç – 05 Kasım 2014 ;
HEPSİ
  11 Aralık 2017, Pazartesi

  Beni yardımcılarım yaktı

  Beni yardımcılarım yaktı

  -F.Bahçe derbisini yöneten Yıldırım, maçtaki yardımcılarından gerekli olan desteği görmediğinden hata yaptığını ifade etti

  Pazar günü oynanan derbinin hakemi , zorlu karşılaşmada yardımcı hakemlerinden gerekli desteği görmediğini itiraf etti. Önceki akşam bütün TV programlarında futbolcuların birbirlerine ettiği küfürler sonrası adeta şok olan Bülent Yıldırım'ın, MHK Başkanı Zekeriya Alp'i bizzat aradığı ve "Yardımcılarımın kurbanı oldum" dediği iddia edildi. Bülent Yıldırım, Olcay Şahan'ın atıldığı pozisyonda Emre Belözoğlu'nun teknik direktör Bilic'e küfür ettiğini duymadığını; çünkü o anda Beşiktaşlı oyuncu Atiba'ya, Olcay'ı neden attığını anlattığını itiraf etti. Bülent Yıldırım, o pozisyonu kıdemli yardımcı hakemin görüp kendisini uyarması gerektiğini ama sadece kulaklığına, "Emre- Veli sarı" diye uyarı geldiğini söyledi.

  YÜZÜNE KÜFÜR EDİLİYOR, SÖYLEMİYOR
  Bülent Yıldırım, kıdemli yardımcısının kendisini Veli ile Emre'nin birbirlerinin boğazlarını sıktığını söylemediğinden dert yandı. Yıldırım ayrıca kaleci Volkan Demirel'in iki küfürü için de, "İlave yardımcı hakemim, yüzüne karşı edilen küfürü bile bana iletmiyor. Diğer küfürü mü görecek?" diyerek Zekeriya Alp'e serzenişte bulunduğu öğrenildi. MHK Başkanı Alp'in de, Bülent Yıldırım'a, "Gereken neyse yapılacak" yanıtını verdiği ifade edildi. -F.Bahçe derbisinin çok tartışılan hakemi Bülent Yıldırım, maçın hakem gözlemcisi İlhami Kaplan'dan 8.2 puan alırken iki yardımcısının ise sınıfta kaldığı bildirildi.
  1. 05 Kasım 2014, Çarşamba
  2. Güncelleme: 00:58

  Beni yardımcılarım yaktı haberine yapılan yorumlar ( yorum)

  ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

  BİZE ULAŞIN