Artık susmayacağız – Fotomaç – 05 Kasım 2014 ;
HEPSİ
  15 Aralık 2017, Cuma

  Artık susmayacağız

  Artık susmayacağız

  Yönetici , "Ortamı germemek için her zaman pozitif söylemler yaptık ama maalesef bunu yanlış algıladılar. Bundan sonra susmak yok" dedi

  yönetimi, F.Bahçe derbisinde ve sonrasında yaşananlarla ilgili olarak dün yaptığı toplantının ardından basın açıklaması yaptı. Yönetici , pazar günü oynanan mücadelenin ardından sporun ve futbolun gölgede kaldığını ifade ederek, "Mağlup olduğumuz, hakkımızın yendiği dönemlerde bile Beşiktaş olarak elimizden geldiğince nazik olmaya çalıştık. Fenerlahçe maçıyla ilgili de bu maç herkesin gözü önünde oynandı. Türk futbolunun geri dönmesini istiyorsak, bizlerin söylemlerinin pozitif olması gerekmektedir. Biz bu konuya azami özen gösterdik. Ancak bazı takımların, bazı yöneticilerinin bu doğrultuda söylemlerinin olmadığını görmekteyiz" diye konuştu. Rizespor maçında 3 penaltılarının verilmemesine rağmen kötü oynadıkları için sustuklarını ifade eden Albayrak şöyle devam etti: "Mete Vardar arkadaşımıza, tek temsilcinin raporuna dayanarak 60 gün hak mahrumiyeti cezası verildi. Tahkim'e başvurduk. Bu savunmayı bile bize çok gördüler! Eğer kurullar eşit ve adaletli bir şekilde yönetilecekse, o kişinin savunma hakkı çok görülüyorsa biz susmayacağız. Başkanımız tarz değiştirdim derken bunu söylemek istedi. Bundan sonra konuşmaya karar verdik, her şekilde konuşacağız!"
  1. 05 Kasım 2014, Çarşamba
  2. Güncelleme: 01:04

  Artık susmayacağız haberine yapılan yorumlar ( yorum)

  ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

  BİZE ULAŞIN