Küfürler cepte – Fotomaç – 04 Kasım 2014 ;
HEPSİ
  11 Aralık 2017, Pazartesi

  Küfürler cepte

  Küfürler cepte

  Derbinin gözlemcileri ve saha komiserlerinin, F.Bahçeli oyuncuların ettikleri küfürleri telefonla kaydettikleri ortaya çıktı. yönetimi tüm bunları delil olarak sunacak

  -F.Bahçe derbisi öncesinde iki kulüp başkanının demeçleri, yükselen tansiyon, saha içinde ve soyunma odası koridorlarında yaşananlar, 'futbolu' yine gölgede bıraktı. Derbinin orta hakemi ile 4. hakemi Serkan Gençerler, 'nun saha içinde "f..k off" başta olmak üzere ettiği küfürlerini duymaması; ya da duyup da kırmızı kartlarını kullanma cesareti gösterememeleri Beşiktaş yönetimini çileden çıkarttı. Ancak dün ortaya çıkan bir haber gündeme bomba gibi düştü. Saha içindeki gerginliğin, hakemin bitiş düdüğüyle birlikte koridorlara taşınmasının ardından, Atatürk Olimpiyat Stadı'nda yaşananların tamamının 'cep telefonları' ile kaydedildiği öğrenildi.

  TÖRE 'EMSAL' OLMALI
  Derbinin gözlemcileri ve saha komiserlerinin yaşananları adım adım raporladığı, bununla da yetinmeyerek toplam 5 federasyon yetkilisinin yaşananları cep telefonlarıyla kayıt altına almaları siyah- beyazlıları biraz olsun rahatlattı. Yaşanan olaylarda başta F.Bahçeli oyuncular Emre Belözoğlu ve 'in ettiği küfürleri ispatlamaya çalışan Beşiktaş yönetiminin; cep telefonuyla çekilen tüm görüntüleri 'ye 'delil' olarak sunacağı belirtildi. Bu raporlar ışığında Gökhan Töre'ye verilen ceza 'emsal' gösterilerek, Töre'nin karttan sonra itiraz etmemesine rağmen üç maçlık cezası da göz önüne alınarak, Emre'ye en ağır cezanın verilmesinin talep edileceği ifade edildi.
  1. 04 Kasım 2014, Salı
  2. Güncelleme: 01:59

  Küfürler cepte haberine yapılan yorumlar ( yorum)

  ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

  BİZE ULAŞIN