Artık yeter – Fotomaç – 03 Kasım 2014 ;
HEPSİ
  18 Aralık 2017, Pazartesi

  Artık yeter

  Artık yeter

  "Olcay'ın kırmızı kartı hatalı. Demba Ba'nın ise pozisyonu net penaltı. Kırmızı da gerekiyor" "Her sezon sistemli eller çıkıp bizi engelliyor Biz de onların anladığı türden konuşacağız"

  Başkanı , derbi sonrası sert açıklamalar yaptı. Özellikle maçın hakemi 'ın yönetimini eleştiren Orman, "Olcay'ın kırmızı kartı hatalı. Orada oyunu tehlikeye sokacak bir durum yok. Ancak tüm bunlar bize sistemli yapılıyor. Bu hareketleri bekliyorduk. Yine Demba Ba'nın pozisyonu penaltı ve kırmızı kart gerektiriyordu. Çok üzgünüz ve kızgınız. Her sezon sistemli olarak bazı eller çıkıyor ve başarımızı engelliyor. Artık yeter. Tavrım değişecek çünkü karşımızdaki insanlar centilmenlikten anlamıyor. Beşiktaş'ın haklarını en iyi şekilde koruyacağız. Taraftarımız merak etmesin" açıklamasını yaptı.

  ORTA OYUNU OYNANIYOR!
  Oldukça gergin olduğu gözlenen başkan Fikret Orman, maçta yaşananların 'orta oyunu' olduğunu ifada ederek Federasyonu'un da tüm bunlara müsade ettiğini belirtti. Fikret Orman şöyle şöyle devam etti: "'nın isminin verildiği bir sezonda bunların olması çok üzücü. Futbolu yönetenler yanlış yoldalar. Centilmenlik sezonunda bize yapılanlar ayıp. Ancak herşeye rağmen Beşiktaş saha içinde en iyi şekilde mücadele edecek. Saha dışında ise yeni politikalar üreteceğiz. Karşımızdaki insanlar bundan anlıyor." Fikret Orman, bir gazetecinin, "'ın sözleri için ne diyeceksiniz" sorusuna ise "Beni ilgilendirmiyor" yanıtını verdi.
  1. 03 Kasım 2014, Pazartesi
  2. Güncelleme: 01:43

  Artık yeter haberine yapılan yorumlar ( yorum)

  ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

  BİZE ULAŞIN