Ailton'u çıkardı diye dövmeye kalktılar! - Son dakika Beşiktaş haberleri - Fotomaç
21 Ağustos 2019, Çarşamba

Ailton'u çıkardı diye dövmeye kalktılar!

Ailton'u çıkardı diye dövmeye kalktılar!
Eski yönetici , Fernandes olayının benzerinin kendi döneminde de yaşandığını söyledi. Rıza Çalımbay'ın, hazır durumda olmayan Ailton'u baskı nedeniyle oynattığını ve oyundan çıkardığı için neredeyse dayak yiyeceğini unutmadıklarını ifade etti.

BARDA GEZiYOR
Sinan Vardar, Anadolu takımlarının daha mütevazı bir biçimde hazırlandığını söyledi. haber1903' e konuşan Vardar, "Oradaki futbolcular kendilerine iyi bakıyor, bütün güçleriyle oynuyorlar. İstanbul'daki futbolcuları ise görüyoruz. Ağır idmanın ardından sabaha kadar barda geziyor" yorumunu yaptı.
  1. 5.2.2013

Ailton'u çıkardı diye dövmeye kalktılar! haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN