Listeler veriliyor - Son dakika Beşiktaş haberleri - Fotomaç
30 Mayıs 2020, Cumartesi

Listeler veriliyor

Listeler veriliyor

Beşiktaş'ta 24 Ocak Pazar günü gerçekleştirilecek ve çoğunluk sağlanamadığı takdirde 31 Ocak Pazar günü yapılacak Olağan Seçimli Genel Kurul toplantısı öncesi başkan adayları, yönetim kurulu aday listelerini 20 Ocak Çarşamba günü Divan Kurulu'na teslim edecek.

Beşiktaş Kulübü Divan Kurulu Başkanı Yalçın Karadeniz, başkan adaylarının yönetim kurulu aday listelerini 20 Ocak Çarşamba günü mesai saati bitimine kadar Divan Kurulu'na vermek zorunda olduklarını ifade ederek, ''Eğer hafta sonunda çoğunluk sağlanamazsa, başkan adayları 27 Ocak Çarşamba gününe kadar, verilen yönetim kurulu aday listelerinde değişiklik yapma hakkına sahiptir'' dedi.

Kongrede, 12 bin 800 üyenin oy kullanma hakkına sahip olduğunu ifade eden Karadeniz, ''Oy kullanma hakkına sahip her Beşiktaşlı'nın seçime katılarak oylarını kullanmalarını bekliyoruz. Beşiktaş'a yakışır bir seçimin geçmesini diliyorum ve öyle de olacağına inanıyorum'' diye konuştu.

Siyah-beyazlı kulüpte şu ana kadar seçime iki başkan adayı katılacaklarını açıkladı. Şu anki kulüp başkanı Yıldırım Demirören ve eski yöneticilerden Murat Aksu, Olağan Seçimli Genel Kurul toplantısında başkanlık için mücadele edecek.

Yıldırım Demirören, şu ana kadar yönetim kurulu listesine aldığı 6 ismi açıkladı. Alaaddin Aykaç, Fahrettin Curoğlu, Mete Düren, Doğan Küçükemre, Cengiz Zülfikaroğlu ve Serdar Adalı, Demirören'in listesinde yer alacak isimler olacak.

Murat Aksu'nun ise şu ana dek açıkladığı yönetim kurulu aday listesindeki 9 isim şöyle:
Ali Baransel, Murat Akdoğan, Yahya Kemal Gençer, Emre Berkin, Merdan Araz, Faruk Pala, Gülengül Altınsay, Bahri Büyükhanlı ve Koray Deniz.

  1. 18.01.2010
  2. Güncelleme: 18.01.2010 13:30

Listeler veriliyor haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
FOTOMAÇ GÜNDEM
Sitene Ekle
SON DAKİKA