Hidayet Türkoğlu'ndan Enes Kanter tepkisi: O bir terörist propagandacısı! - Son dakika Basketbol haberleri - Fotomaç
19 Haziran 2019, Çarşamba

'ndan tepkisi: O bir terörist propagandacısı!

Hidayet Türkoğlu'ndan Enes Kanter tepkisi: O bir terörist propagandacısı!

Basketbol Federasyonu Başkanı Hidayet Türkloğlu, 'e verdiği röportajda firarisi için Amerikalıları uyardı.

ABD'nin en ünlü spor kanallarından 'de yayınlanan E:60 programına açıklamalarda bulunan 'ın danışmanı ve BasketbolFederasyonu Başkanı , firarisi 'le ilgili uyarılarda bulundu. Türkoğlu'nun yaptığı açıklamalar şu şekilde;

Amerikalı dostlarım dikkatli olsun
"'e yakınlığıyla bilinen Enes Kanter, terörist bir lideri açıkça desteklediğini belirtiyor. Terörist örgütlerin destekçilerine mesaj göndermem. Ancak Amerikalı dostlarıma tek söyleyeceğim şey dikkatli olmalarıdır."

NBA'i propaganda için kullanıyor!
"E:60'a konuşuyorum çünkü Türkiye'nin Kanter ve terörist Gülen konusundaki görüşlerinin bilinmesini istiyorum. Herkesin doğruları bilmesi için yüksek sesle ve açıkca konuşmak bizim görevimiz. Enes Kanter, NBA oyuncusu olarak sahip olduğu platformu terörist bir liderin propagandası için kullanıyor."

Karalama kampanyasına devam ediyor
Türkoğlu ayrıca geçtiğimiz aylarda hayatından endişe ettiği için 'ya gitmeyi reddediğini açıklayan Kanter için, "Karalama kampanyasına devam ediyor. problemlerinden dolayı Londra'ya gidememesine rağmen, hayatından endişe ettiğini söylemesi akıl dışı."

  1. 11.03.2019

Hidayet Türkoğlu'ndan Enes Kanter tepkisi: O bir terörist propagandacısı! haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN