Portolu kaleci Alfredo idmanda kalp krizi geçirdi

Hentbol Takımı'nın kalecisi Alfredo Muintana, antrenmanda kalp krizi geçirerek bir anda yere yığıldı. Kübalı file bekçisi hızlı bir şekilde 'in ’ne kaldırıldı.’nın kalp krizi geçirdiğine dair ilk bilgiler yayınlanırken oyuncunun son durumunun belirsizliğini koruduğu kaydedildi.

Avrupa’dan Futbol Haberleri Giriş Tarihi: 23 Şubat 2021 Salı 09:17 Güncelleme Tarihi: 23 Şubat 2021 Salı 11:05

Alfredo idman sırasında geçirdiği kalp krizi sonucu hastaneye kaldırıldı. 'de yayınlanan habere göre, idmana çıkan Quintana, kötü hissettiğini söylemesine karşın antrenmanı terk etmedi ancak bir süre sonra bir anda yere yığıldı. Oyuncu hemen 'da bulunan 'ne götürülerek tedavi altına alındı.

PORTO'DAN AÇIKLAMA GELDİ
Kübalı kaleci 'nın idman sırasında kalp krizi geçirmesi üzerine Porto'nun internet adresinden hususla ilgili bir açıklama yapıldı. Açıklamada, Kübalı kaleci Quintana'nın kalp krizi geçirdiği doğrulandı.

Alfredo Quintana, doğumlu olmasına rağmen 'nın kaleciliğini yapıyor. 2014 yılından bu yana ile 56 maça çıkan Quintana, 2010'dan bu yana da 'nun kalesini koruyor. Porto ile 10 yılda 10 kupa kazanan sporcunun kalp krizi geçirmesi büyük üzüntü yarattı.

SON DAKİKA