bırakırsa memnun olurum

İtalya Birinci Futbol Ligi (Serie A) şampiyonu Inter'de teknik direktör arayışlarını sürdüren kulüp başkanı Massimo , '', Dünya Kupası'ndan sonra İngiltere Milli Takımı'nı bırakırsa memnun olurum'' dedi.

Avrupa’dan Futbol Haberleri Giriş Tarihi: 31 Mayıs 2010 Pazartesi 15:59 Güncelleme Tarihi: 31 Mayıs 2010 Pazartesi 16:00
, İtalya Kupası ve Serie A şampiyonluğunun ardından Avrupa Şampiyonlar Ligi şampiyonu da olan Inter'de, Portekizli teknik direktör Jose Mourinho'nun, Real Madrid ile anlaşmasının ardından teknik direktör arayışlarını sürdürüyor. İngiltere Milli Takımı çalıştırıcısı Fabio 'ya göz koyan kulüp başkanı Massimo Moratti, Sky İtalya'ya yaptığı açıklamada, İtalyan teknik adamı istediklerini bir kez daha yeniledi.

''Capello, Dünya Kupası'ndan sonra İngiltere Milli Takımı'nı bırakırsa memnun olurum'' diyen Moratti, Liverpool teknik direktörü Rafa Benitez'i de beğendiğini saklamadı. Inter başkanı, ''Benitez'in de iyi bir fikir olduğunu hep düşünmüşümdür, ancak Liverpool'a çok bağlı'' ifadelerini kullandı.
BİZE ULAŞIN