’ten Antalyasporlu futbolcular ve ailelerine büyük jest

eski başkanı 'ten kırmızı-beyazlı kulübe jest geldi. Futbolcular, teknik heyet, takımdaki görevliler ve tüm ekibin ailelerini bu süreçte kendi oteli Regnum Carya’da ağırlayacak olan Öztürk, takımın kötü gidişatını düzeltmeyi ve kupa finaline moralli bir şekilde hazırlanmasına yardımcı olmayı planlıyor.

Antalyaspor Haberleri Giriş Tarihi: 06 Mayıs 2021 Perşembe 14:11

Tam kapanmanın yaşandığı şu dönemde salgınındaki sayıların çokluğunu da göz önünde bulundurarak güvenli ve hayattan izole bir kamp ortamı isteyen futbol takımına, eski başkanları kollarını açtı.

Futbolcular, teknik heyet, takımdaki görevliler ve tüm ekibin ailelerini bu süreçte kendi oteli Regnum Carya'da ağırlayacak olan Öztürk, takımın kötü gidişatını düzeltmeyi ve kupa finaline moralli bir şekilde hazırlanmasına yardımcı olmayı planlıyor.

Geçtiğimiz sezon kapanma sürecini yine aynı şekilde Regnum Carya'da geçiren Antalyaspor takımı kendi tarihinin en uzun süreli yenilmeme rekorunu kırmıştı. Bu dönemde gelen başarıyı bazı futbolcular geçirdikleri bu kamp sürecine bağlamıştı. Bu sezon ligde 2 maçı kalan Antalyaspor'un son 10 lig maçında 7 mağlubiyeti bulunuyor ve puan durumunda 13'üncü sırada yer alıyor. ekibinde, matematiksel olarak ligde kalmayı garantiledikten sonra tüm konsantrasyon 18 Mayıs Salı günü 'nda ile oynanacak kupa finalinde olacak.

SON DAKİKA