- maçını değerlendirdi! " mat etti"

yarı final maçında , 'u ve 'in golleriyle 2-0 yenerek adını finale yazdırdı. Karşılaşmayı köşesinde değerlendiren 'nin duayen yazarı , Antalyaspor Teknik Direktörü hakkında övgü dolu ifadeler kullandı. İşte o yazı...

Antalyaspor Haberleri Giriş Tarihi: 18 Mart 2021 Perşembe 10:40

'ın, Hatay hezimetinden sonra uygulatmaya başladığı iyi yerleşimli alan daraltan takım savunması üst üste 13 maç yenilmezlik serisi getirdi.

Hafta sonu ise bu taktik, Alanya'da ilk defa ters tepti ve 4 farklı bir yenilgi geldi. Aynı rakibe karşı kupa yarı finalinde bir sürpriz yaptı. Podolski ilk 11'deydi...

Ve Antalya maça alışılmış dışı önde pres uygulayarak hücum ağırlıklı bir başlangıç yaptı. Podolski ile gelen çok kaliteli bir gol...

Sonra rakip tüm riskleri alarak yüklenmeye başlayınca eski taktik geçerlilik kazandı. Takım halinde topun arkasına geçip alan daraltmak ve çabuk çıkışlarla devre sonunda iki net pozisyon kaçtı.

İkinci yarıda geride kapanan ve yine ani etkili ikinci gol çıkışları... Nihayet , güzel bir uzak menzilli şutla maçı bitirdi.

hak ederek finalist oldu. 'ın taktik stratejisi dört dörtlüktü. Son bölümde rakip iyice hava toplarıyla yüklenirken, baskı altında Naldo'yu da sahaya sürerek işi iyice garantiye aldı.

Tüm futbolcular başarılıydı ama bana göre sahanın yıldızı Kudriashov'du.

Genç teknik adam Çağdaş Atan ne yazık ki durum değerlendirmesini iyi yapamıyor. göze hoş gelen, iyi futbol oynayan bir takım. Ama bugüne kadar ligde deplasmanlarda rekor sayıda yenilgiler aldı. Bunun öz eleştirisini çok öncelerden yapmalıydı.

Ayrıca 3 gün önceki 4-0'a güvendi. Ama , Hatay'dan 6 yiyip, hemen sonrasında İstanbul'da Galatasaray'dan puan almıştı. Bunu da düşünemedi.

Dün gece hücumdaki rakamlar ise şöyle; 4 kaçırmış, 2 gol atmış. hep hücum etmiş ama tek pozisyon bulamamış. Çok ilginç bir tablo değil mi?

SON DAKİKA