Turizm camiası Antalyaspor için atağa geçiyor - Son dakika Antalyaspor haberleri - Fotomaç
31 Mayıs 2020, Pazar

camiası için atağa geçiyor

Turizm camiası Antalyaspor için atağa geçiyor

Antalya sektörünün önde gelen isimleriyle bir araya gelen yönetimi, turizmcilerden "Antalyaspor’a " sözü aldı.

Başkanı ve Antalyaspor Yönetim Kurulu Üyeleri, dün akşam TÜROFED Başkanı , Başkanı Erkan Yağcı, AKTOB Hasan Ali Ceylan, MATSOB Başkanı Cengiz Haydar Barut ve L'oceanica Beach Resort'ün sahibi Mustafa Kılıç ile bir araya geldi. Toplantıda, mali anlamda süregelen olaylar nedeniyle sıkıntılı bir dönemden geçen Antalyaspor'un bu süreci en kısa sürede atlatabilmesi amacıyla sektörünün nasıl destek olabileceği, hangi faaliyetlerde bulunabileceği konuşuldu.


Antalyaspor Başkanı Cihan Bulut, güçlü bir Antalyaspor'un, turizmin de itici gücü olacağının altını çizerek, son dönemde yaşanan sıkıntılı sürecin atlatılmasında turizm camiasından maddi ve manevi destek istedi. Cihan Bulut, "Antalyaspor, şehrimizin en önemli ortak değeridir, Antalyaspor'un sahip olduğu Atilla Vehbi Konuk Tesisleri, Avrupa'nın en iyi birkaç tesisinden biridir. Böyle bir tesise ve alt yapıya sahip, bünyesinde birçok turizm tesisini barındıran bir şehrin takımı olan Antalyaspor'un, futbolda daha iyi yerlerde olması gerekir" şeklinde konuştu.

"Şehrin ortak değeri"


Toplantıya katılan turizm sektörü temsilcileri de, başarılı bir Antalyaspor'un, Antalya'nın tanıtımına çok önemli katkısı olacağını ve zaman içinde turizm için de itici güç haline geleceğini vurgulayıp, Antalya'nın en önemli markası olan Antalyaspor'a ve Antalyaspor yönetimine maddi manevi '' sloganıyla önümüzdeki birkaç gün içinde yapacakları girişimlerle, Antalyaspor'a her konuda ve her mecrada destek kampanyası başlatma sözü verdi.
Ayrıca, 2018 - 2019 sezonunda Antalyaspor'un evinde oynayacağı ilk maç olan karşılaşması öncesinde, turizm sektörü temsilcileri ve otelcilerle Antalyaspor futbolcu ve yöneticilerin bir moral yemeğinde bir araya gelmesi kararlaştırıldı.

  1. 02.08.2018
  2. Güncelleme: 02.08.2018 15:08

Turizm camiası Antalyaspor için atağa geçiyor haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
FOTOMAÇ GÜNDEM
Sitene Ekle
SON DAKİKA