Son dakika spor haberi: 'da şoku! İşte son durumu

Son dakika spor haberi: 'in 39. haftasında , deplasmanda 'ya konuk oldu. Karşılaşmanın 1. dakikasında yıldız futbolcu sakatlandı. Uçan, ambulansla hastaneye götürüldü. Başarılı orta sahanın yapılan tetkikler sonrası elmacık kemiğinde bir kırık oluştuğu bildirildi. Salih Uçan böylece ligin bitimine 3 hafta kala sezonu kapattı.

Alanyaspor Haberleri Giriş Tarihi: 03 Mayıs 2021 Pazartesi 16:21 Güncelleme Tarihi: 03 Mayıs 2021 Pazartesi 18:25

'in 39'uncu haftasında 'nın 'u konuk ettiği karşılaşmanın 1'inci dakikasında sakatlanan Alanyasporlu futbolcu , oyuna devam edemedi.

Kasımpaşa'nın 'u konuk ettiği karşılaşmanın 1'inci dakikasında ile girdiği mücadelede yüzüne darbe alan Salih Uçan, sedyeyle oyundan çıkmak zorunda kaldı.

ELMACIK KEMİĞİNDE KIRIK TESPİT EDİLDİ!
Ambulansla hastaneye götürülen futbolcunun yapılan tetkikler sonrası elmacık kemiğinde bir kırık oluştuğu bildirildi. Alanyasporlu futbolcunun sağlık durumunda korkulacak bir şey olmadığı, gözünün altında küçük bir kırık tespit edildiği belirtildi. Salih Uçan'ın bu geceyi hastanede geçireceği ve yarınki kontrollerden sonra operasyon geçirip geçirmeyeceğine karar verileceği öğrenildi. Ligin bitimine 3 maç kalırken Salih bu talihsizlik sonucu sezonu kapamış oldu.

Aytemiz Alanyaspor Teknik Direktörü da Salih Uçan'ın sedyeyle oyundan çıkmasının ardından 4'üncü hakem 'a 'Elmacık kemiği kırılıyor, hiçbir şey yok!' ifadelerini kullandı.

Resim

Resim

Resim

SON DAKİKA