TT Arena için bilet satışları başlıyor – Fotomaç – 07 Eylül 2010
HEPSİ
  26 Eylül 2017, Salı

  TT Arena için bilet satışları başlıyor

  TT Arena için bilet satışları başlıyor

  'da, Ocak 2011'de kapılarını açacak 'nın sezonluk satışlarının 20 Eylül Pazartesi günü başlayacağı açıklandı.

  Kulüpten yapılan açıklamada, satışlarının ilk olarak 1,5 yıllık olarak başlayacağı, daha sonra ise yıllık olarak devam edeceği bildirildi.

  Açıklamada, Ali Sami Yen Stadı numaralı ve kapalı tribün koltuk sahiplerine önceliğin 20 Eylül'den itibaren, GS Bonus kart sahiplerinin öncelik döneminin ise 4 Ekim'den itibaren başlayacağı, genel satışa ise 1 Kasım'dan itibaren geçileceği duyuruldu.

  Kulüp açıklamasında, GS Bonus Kart sahiplerine sezonluk kombinelerde yüzde 10 indirim ve 12 taksit fırsatı tanınacağı, ayrıca 'da da özel indirimler ve fırsatlar sunulacağı da belirtildi.

  SATIŞ NOKTALARI

  Türk Telekom Arena Stadı'nın kombine bilet satış noktaları ise şöyle:

  -Ali Sami Yen Stadı Satış Ofisi (20 Eylül 2010'dan itibaren Ali sami Yen Stadı'nın Büyükdere Caddesi tarafındaki yeni localarında hizmete girecektir)

  -Biletix.com (Sezonluk kombineler Ekim 2010'dan itibaren internet ortamında - biletix.com adresinde - satışa çıkacaktır.

  -Kurumsal / Grup Satış (Kurumsal satışlar ve grup satışları için (5 kişi üzeri gruplar) gskombine@.org adresine e-posta göndererek ya da online talep formunu doldurarak iletişime geçilebilecek)

  1. 07 Eylül 2010, Salı
  2. Güncelleme: 09:32

  TT Arena için bilet satışları başlıyor haberine yapılan yorumlar ( yorum)

  ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.