- Spor Toto Süper Lig
Bugün:
20.00 Antalyaspor - Akhisar Belediyespor (Antalya)
Yarın:
13.30 Medipol Başakşehir - Osmanlıspor (Başakşehir Fatih Terim)
16.00 Trabzonspor - Atiker Konyaspor (Hüseyin Avni Aker)
20.00 Beşiktaş - Galatasaray (Vodafone Arena)
25 Eylül Pazar:
13.30 Kayserispor - Çaykur Rizespor (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)
16.00 Bursaspor - Kasımpaşa (Bursa Büyükşehir Belediye)
19.00 Gençlerbirliği - Kardemir Karabükspor (Ankara 19 Mayıs)
19.00 Fenerbahçe - Gaziantepspor (Ülker)
26 Eylül Pazartesi:
20.00 Adanaspor - Aytemiz Alanyaspor (5 Ocak Fatih Terim)
25 Eylül Pazar:
17.00 Ümraniyespor - Eskişehirspor (Atatürk Olimpiyat)
17.00 Boluspor - Samsunspor (Bolu Atatürk)
17.00 Denizlispor - Mersin İdmanyurdu (Denizli Atatürk)
19.00 Elazığspor - Giresunspor (Elazığ Atatürk)
19.00 Şanlıurfaspor - Bandırmaspor (Şanlıurfa GAP Arena)
19.00 Balıkesirspor - Adana Demirspor (Balıkesir Atatürk)
26 Eylül Pazartesi:
19.00 Manisaspor - Göztepe (Manisa 19 Mayıs)
19.00 Altınordu - Yeni Malatyaspor (İzmir Atatürk)
19.00 Gaziantep Büyükşehir Belediyespor - Sivasspor (Kamil Ocak)
- Spor Toto 2. Lig
Beyaz Grup
---------------
25 Eylül Pazar:
15.00 Sivas Belediyespor - Keçiörengücü (Sivas Muhsin Yazıcıoğlu)
15.00 Ofspor - Fatih Karagümrük (Of İlçe)
15.00 Amed Sportif Faaliyetler - İstanbulspor (Seyrantepe Spor Kompleksi)
15.30 Konya Anadolu Selçukspor - Nazilli Belediyespor (Büyükşehir Belediye Atatürk)
15.30 Hacettepe - Zonguldak Kömürspor (Cebeci İnönü)
16.00 Pendikspor - Anadolu Üsküdar 1908 (Pendik)
16.00 Kocaeli Birlikspor - Fethiyespor (Kocaeli Alparslan Türkeş)
19.00 Kahramanmaraşspor - Büyükçekmece Tepecikspor (Kahramanmaraş 12 Şubat)
20.00 Bucaspor - Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Yeni Buca)
Kırmızı Grup
-----------------
25 Eylül Pazar:
15.00 Gümüşhanespor - Tuzlaspor (Gümüşhane Yenişehir)
15.30 Niğde Belediyespor - Menemen Belediyespor (Niğde 5 Şubat)
15.30 Tokatspor - BUGSAŞ Spor (Tokat Gaziosmanpaşa)
16.00 İnegölspor - MKE Ankaragücü (İnegöl İlçe)
16.00 Kırklarelispor - Hatayspor (Kırklareli Atatürk)
16.00 Aydınspor 1923 - Kastamonuspor 1966 (Adnan Menderes)
16.00 Sarıyer - 1461 Trabzon (Yusuf Ziya Öniş)
16.00 Karşıyaka - Kayseri Erciyesspor (İzmir Atatürk)
16.00 Eyüpspor - Etimesgut Belediyespor (Eyüp)
- Spor Toto 3. Lig
1. Grup
----------
25 Eylül Pazar:
15.00 Van Büyükşehir Belediyespor - Bayburt Grup Özel İdare (Van Atatürk)
15.00 24 Erzincanspor - Kozan Belediyespor (Erzincan 13 Şubat)
15.00 Cizrespor - Kartalspor (Cizre İlçe)
15.00 Erzin Belediyespor - Kocaelispor (Erzin İlçe)
15.30 Ankara Demirspor - Altay (TCDD Ankara Demirspor)
16.00 Gölcükspor - Kızılcabölükspor (Gölcük)
16.00 Tekirdağspor - Çorum Belediyespor (Namık Kemal)
16.00 Manavgatspor - Karacabey Birlikspor (Evrenseki)
16.00 Beylerbeyi - Sancaktepe Belediyespor (Beylerbeyi 75. Yıl)
2. Grup
----------
25 Eylül Pazar:
15.00 Kırıkhanspor - Düzcespor (Kırıkhan İlçe)
15.00 Batman Petrolspor - Bodrum Belediyesi Bodrumspor (Batman 16 Mayıs)
15.30 Türk Metal Kırıkkalespor - Dersimspor (Fikret Karabudak)
16.00 Kemerspor 2003 - Erbaaspor (Dr. Fehmi Öncel)
16.00 Yeşil Bursa - Halide Edip Adıvarspor (Minareli Çavuş Spor Tesisleri)
16.00 Silivrispor - Pazarspor (Silivri)
16.00 Çatalcaspor - Tire 1922 (Ziya Altınoğlu)
16.00 Dardanelspor - Manisa Büyükşehir Belediyespor (Çanakkale 18 Mart)
16.00 Derincespor - Yomraspor (İzmit İsmetpaşa)
3. Grup
----------
25 Eylül Pazar:
15.00 12 Bingölspor - Tarsus İdmanyurdu (Erzurum Kazım Karabekir)
15.00 Düzyurtspor - Darıca Gençlerbirliği (Ahmet Suat Özyazıcı)
15.30 Ankara Adliyespor - Orhangazispor (Ankara OSTİM)
16.00 Muğlaspor - Diyarbekirspor (Muğla Atatürk)
16.00 Sultanbeyli Belediyespor - Payasspor (Sultanbeyli Gölet Futbol Sahası)
16.00 Bergama Belediyespor - Denizli Büyükşehir Belediyespor (Bergama 14 Eylül)
16.00 Maltepespor - Orduspor (Maltepe Hasan Polat)
16.00 Bayrampaşaspor - Elaziz Belediyespor (Bahçelievler İl Özel İdare)
19.00 Afjet Afyonspor - Sakaryaspor (Afyonkarahisar Yeni Şehir)